Vairuotojus prajuokino Karaliaus Mindaugo prospekte užfiksuotas vaizdelis: būna ir taip

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstyvą antradienio popietę neįprastas vaizdas užfiksuotas vienoje pagrindinių gatvių Kauno centre. Karaliaus Mindaugo prospekte, ties „Akropoliu“, nedidelis dviduris automobilis „yrėsi“ prieš eismą.

Apie 13 val. socialiniame tinkle paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip balta „Ford Fiesta“ pačiame Karaliaus Mindaugo prospekto viduryje, greta skiriamosios juostos, juda prieš eismą kaire kelio puse.

Neaišku, kurioje vietoje vairuotojas pakliuvo į keblią situaciją, tačiau priartėjęs prie Karaliaus Mindaugo prospekto ir A. Mickevičiaus gatvės sankryžos, pasuko tinkama kryptimi ir šiaip ne taip įsiliejęs į dešine puse judančio transporto srautą nuvažiavo link Senamiesčio.

Daugybės reakcijų socialiniame tinkle sulaukęs manevras kauniečius kaip reikiant prajuokino. Svarstydami, kaip „anglas“ persijungė į eismą kita gatvės puse, žmonės šmaikštavo vairuotoją ieškojus, kaip pasišalinti iš „Akropolio“ aiktelės nesumokėjus – esą beliko rinktis tą kelią, per kurį įvažiavo.

Tiesa, šitoks pasivėžinimas teoriškai gali nepigiai atsieiti. Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 str., pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų.

Nors automobilis prieš eismą važiavo viena judriausių Kauno gatvių ir tikriausiai ne vieną vairuotoją privertė krapštyti galvą, didesnių nelaimių šįkart išvengta.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

97 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Sučiupti du ilgapirščiai, galimai vykdę vagystes Kauno rajone

Savaitgalio orų prognozė: bus šilta, bet niūru

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma