Vairuotojus prajuokino Karaliaus Mindaugo prospekte užfiksuotas vaizdelis: būna ir taip

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstyvą antradienio popietę neįprastas vaizdas užfiksuotas vienoje pagrindinių gatvių Kauno centre. Karaliaus Mindaugo prospekte, ties „Akropoliu“, nedidelis dviduris automobilis „yrėsi“ prieš eismą.

Apie 13 val. socialiniame tinkle paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip balta „Ford Fiesta“ pačiame Karaliaus Mindaugo prospekto viduryje, greta skiriamosios juostos, juda prieš eismą kaire kelio puse.

Neaišku, kurioje vietoje vairuotojas pakliuvo į keblią situaciją, tačiau priartėjęs prie Karaliaus Mindaugo prospekto ir A. Mickevičiaus gatvės sankryžos, pasuko tinkama kryptimi ir šiaip ne taip įsiliejęs į dešine puse judančio transporto srautą nuvažiavo link Senamiesčio.

Daugybės reakcijų socialiniame tinkle sulaukęs manevras kauniečius kaip reikiant prajuokino. Svarstydami, kaip „anglas“ persijungė į eismą kita gatvės puse, žmonės šmaikštavo vairuotoją ieškojus, kaip pasišalinti iš „Akropolio“ aiktelės nesumokėjus – esą beliko rinktis tą kelią, per kurį įvažiavo.

Tiesa, šitoks pasivėžinimas teoriškai gali nepigiai atsieiti. Pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 str., pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų.

Nors automobilis prieš eismą važiavo viena judriausių Kauno gatvių ir tikriausiai ne vieną vairuotoją privertė krapštyti galvą, didesnių nelaimių šįkart išvengta.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

98 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

V. Romanovui priklausęs namas Nidoje turi naują savininką

Svogūnų priedanga autobusiuko vairuotojo Šilainiuose neišgelbėjo

Nuo kitos savaitės planuoja įvesti naują tvarką: savivaldybes skirstys į tris zonas

Brutalų užpuolimą patyręs vyras Kauno klinikose neišgyveno

Mirė vienas žymiausių Lietuvos operos solistų V. Daunoras

Perkūno alėjoje griaunamo namo savininkas: „noriu gyventi šiuolaikiškame name“

Svarstoma ilginti moksleivių rudens atostogas

Pranešama apie dar 3 mirtis nuo koronaviruso

Dar vieni pokyčiai: skelbia, kada bus galima palikti izoliacijos vietą

„BMW“ Kauno gatvėse siekė greičio rekordo, bet užsidirbo tik nemenką baudą