Skaitytojai: „Akropolio“ aikštelėje – tikra tragedija (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai: „Akropolio“ aikštelėje – tikra tragedija (papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Penktadienio popietę daugiaaukštę Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelę geriau aplenkti iš tolo. Kauniečiai praneša, kad čia jau apie pusvalandį eismas visiškai stovi.

Kaip pasakojo apie 16 val. su „Kas vyksta Kaune“ susisiekę skaitytojai, eismas paralyžiuotas jau apie pusvalandį, automobiliai nė kiek nejuda, užkimšti visi aikštelės pravažiavimai.

„Tragedija“, – vienu žodžiu situaciją įvertino vaizdo įrašu su portalo pasidaliję kauniečiai. Vairuotojai negalėjo nurodyti, ar spūstis susijusi su rugsėjo 16 d. įdiegta nauja parkavimo sistema. Tiesa, skaitytojai pastebėjo, kad eismas aikštelėje labiau apkrautas gali būti dėl „Žalgirio“ arenoje penktadienį prasidėjusios parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“.

Su „Akropolio“ atstovais portalo žurnalistams kol kas susisiekti nepavyko. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad beveik prieš mėnesį apmokestinus stovėjimą daugiaaukštėje aikštelėje ir įrengus užtvarus, eismas čia gerokai apsunko, vairuotojai su srauto pralaidumo problemomis susiduria ne pirmą kartą.

Prekybos centro valdytoja Brigita Levenauskienė tuomet nurodė, kad stovėjimo eilėse laiką galima sutrumpinti iš anksto pasitikrinus stovėjimo trukmę ir apmokėjimą atliekant specialia „ADCParking“ programėle arba atsiskaitant už paslaugą mokėjimo automate, nepalikus automobilio prie pakeliamo užtvaro.

Nauja parkavimo sistema prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje oficialiai pradėjo veikti nuo rugsėjo 16 d. Keturias valandos per parą nemokamos, tačiau nuo penktosios valandos stovėjimas aikštelėje apmokestinamas.

Keturių nemokamų stovėjimo valandų tvarka Kauno „Akropolyje“ taikoma nuo 2016 m., bet iki rugsėjo vidurio už papildomą laiką nebuvo taikomas mokestis. Naują tvarką užtikrina kontrolės sistema su užkardu – praėjus keturioms valandoms, dvi kitos valandos kainuoja po 1 eurą, kiekviena vėlesnė valanda – po 2 eurus.

Papildyta 17.23 val.

Kauno „Akropolio“ valdytoja B. Levenauskienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare patvirtino, kad penktadienio popietę eismas aikštelėje buvo intensyvus dėl „Žalgirio“ arenoje vykstančio masinio renginio, sutraukusio daug dalyvių ir lankytojų.

„Kaip ir įprasta, masiniam renginiui baigiantis ėmė formuotis intensyvesnis automobilių srautas. Kadangi ne visi renginio dalyviai buvo susipažinę su nauja automobilių parkavimo tvarka, išvažiavimo procesas kai kuriems tapo ilgesnis“, – sakė B. Levenauskienė.

Anot jos, situacija išspręsta pakėlus įrengtus aikštelės užtvarus, šiuo metu eismas aikštelėje jau vyksta įprasta tvarka. „Akropolio“ valdytoja darkart priminė, kad spūsčių išvengti galima už stovėjimą iš anksto apmokant specialia telefono programėle arba mokėjimo automate prieš pajudant iš stovėjimo vietos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.