Skaitytojai: „Akropolio“ aikštelėje – tikra tragedija (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio popietę daugiaaukštę Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelę geriau aplenkti iš tolo. Kauniečiai praneša, kad čia jau apie pusvalandį eismas visiškai stovi.

Kaip pasakojo apie 16 val. su „Kas vyksta Kaune“ susisiekę skaitytojai, eismas paralyžiuotas jau apie pusvalandį, automobiliai nė kiek nejuda, užkimšti visi aikštelės pravažiavimai.

„Tragedija“, – vienu žodžiu situaciją įvertino vaizdo įrašu su portalo pasidaliję kauniečiai. Vairuotojai negalėjo nurodyti, ar spūstis susijusi su rugsėjo 16 d. įdiegta nauja parkavimo sistema. Tiesa, skaitytojai pastebėjo, kad eismas aikštelėje labiau apkrautas gali būti dėl „Žalgirio“ arenoje penktadienį prasidėjusios parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“.

Su „Akropolio“ atstovais portalo žurnalistams kol kas susisiekti nepavyko. „Kas vyksta Kaune“ primena, kad beveik prieš mėnesį apmokestinus stovėjimą daugiaaukštėje aikštelėje ir įrengus užtvarus, eismas čia gerokai apsunko, vairuotojai su srauto pralaidumo problemomis susiduria ne pirmą kartą.

Prekybos centro valdytoja Brigita Levenauskienė tuomet nurodė, kad stovėjimo eilėse laiką galima sutrumpinti iš anksto pasitikrinus stovėjimo trukmę ir apmokėjimą atliekant specialia „ADCParking“ programėle arba atsiskaitant už paslaugą mokėjimo automate, nepalikus automobilio prie pakeliamo užtvaro.

Nauja parkavimo sistema prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje oficialiai pradėjo veikti nuo rugsėjo 16 d. Keturias valandos per parą nemokamos, tačiau nuo penktosios valandos stovėjimas aikštelėje apmokestinamas.

Keturių nemokamų stovėjimo valandų tvarka Kauno „Akropolyje“ taikoma nuo 2016 m., bet iki rugsėjo vidurio už papildomą laiką nebuvo taikomas mokestis. Naują tvarką užtikrina kontrolės sistema su užkardu – praėjus keturioms valandoms, dvi kitos valandos kainuoja po 1 eurą, kiekviena vėlesnė valanda – po 2 eurus.

Papildyta 17.23 val.

Kauno „Akropolio“ valdytoja B. Levenauskienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare patvirtino, kad penktadienio popietę eismas aikštelėje buvo intensyvus dėl „Žalgirio“ arenoje vykstančio masinio renginio, sutraukusio daug dalyvių ir lankytojų.

„Kaip ir įprasta, masiniam renginiui baigiantis ėmė formuotis intensyvesnis automobilių srautas. Kadangi ne visi renginio dalyviai buvo susipažinę su nauja automobilių parkavimo tvarka, išvažiavimo procesas kai kuriems tapo ilgesnis“, – sakė B. Levenauskienė.

Anot jos, situacija išspręsta pakėlus įrengtus aikštelės užtvarus, šiuo metu eismas aikštelėje jau vyksta įprasta tvarka. „Akropolio“ valdytoja darkart priminė, kad spūsčių išvengti galima už stovėjimą iš anksto apmokant specialia telefono programėle arba mokėjimo automate prieš pajudant iš stovėjimo vietos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

153 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Į Seimą žengs vaikų atėmimo dramą išgyvenusi kaunietė E. Kručinskienė

Kleboniškio miške žiauriai sumušto vyro budeliams – ilgi metai nelaisvės

„Panathinaikos“ prieš „Žalgirį“ stos su laikinu treneriu, bet pajėgiausios sudėties

Po trejų metų santuokos su žmona skiriasi „Henytės“ sūnus E. Doktor

Įtarimai N. Venckienei: mįslingi JAV išbraukymai ir teisiniai pančiai teisėsaugai

„Vėjagaudžių“ miestelis, kurio apylinkėms vietinis magnatas turėjo grandiozinių planų: ketino pralenkti patį Kauną

Kauno valstybinėje filharmonijoje prasidėjo šiuolaikinės muzikos festivalis

Taikos prospekte aidėjo šūviai – nusitaikyta į nepilnametę

Šią savaitę prasidės orų permainos – primins, kad artinasi žiema

„Britanikos“ vietoje planuojamo viešbučio statytojai teisme laimėjo prieš Kauno savivaldybę