Pareigūnai aiškinasi, kas pavogė kasos aparatą ir pinigų tikrinimo prietaisą – Kas vyksta Kaune

Pareigūnai aiškinasi, kas pavogė kasos aparatą ir pinigų tikrinimo prietaisą

Paieškomas asmuo
/ Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės ir sugadinto svetimo turto, kuomet laikotarpiu nuo balandžio 21 d. 18.00 val. iki balandžio 22 d. 23.30 val. Kaune, P. Lukšio g., iš patalpos pavogtas pinigų tikrinimo aparatas ir kasos aparatas su grynaisiais pinigais. Pa-daryta turtinė žala siekia beveik 1320 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu +370 700 64 974 arba 112, arba el. paštu [email protected].

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK pranešime, Kauno apskr. VPK miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. ir 187 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA