„GBY“ ekspertai apie pagrindinius nuomojamo automobilio privalumus: jokių išlaidų ir rūpesčių (foto) – Kas vyksta Kaune

„GBY“ ekspertai apie pagrindinius nuomojamo automobilio privalumus: jokių išlaidų ir rūpesčių (foto)

„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.
„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.

Lietuvoje vis labiau populiarėja automobilių nuoma. Alternatyva, sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, neretai domisi fiziniai asmenys, paslauga ypač noriai naudojasi ir įvairios įmonės. Atliepiant skirtingus gyventojų bei verslų poreikius, bendrovė „GBY“ siūlo patogus ir lanksčius transporto priemonių turėjimo būdus.

Automobilių pervežimo paslaugos ekspertai – UAB „GBY“ – savo veiklą vykdo jau 29-erius metus, o 2017-aisiais pradėjo vystyti ir automobilių nuomos paslaugas. Per tą laiką „GBY Rent“ plėtė ne tik transporto priemonių parką, bet ir atidarė filialus Tauragėje, Klaipėdoje bei Vilniuje, o prieš mažiau nei metus žengė ir į Kauną.

Kaune, Islandijos pl. 235, įsikūręs naujų transporto priemonių nuomos punktas orientuojasi ne tik į asmeninį gyventojų poreikį, bet ir į verslą.

„Ateidami į Kauną norėjome šio miesto žmonėms ir verslui pasiūlyti tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę ir veiklos nuomą ypač patraukliomis kainomis. Automobilius nuomojame su tikslinėmis įmokomis kiekvieną mėnesį, tad klientai gali planuoti savo išlaidas nesulaukiant nemalonių staigmenų.

Taip pat visi mūsų automobiliai yra drausti ne tik privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, tačiau ir KASKO, o tai suteikia papildomą saugumo jausmą eisme dalyvaujant kasdien. Turime ne tik daug privalumų, bet ir išskirtinumų – klientams siūlome platų automobilių pasirinkimą pradedant smulkiais ekonominiais automobiliais ir baigiant krovininiais ar keleiviniais mikroautobusais“, – sakė „GBY Rent“ Automobilių nuomos skyriaus vadovas Povilas Slavinskas.

Anot eksperto, „GBY Rent“ siūlomi automobiliai gali tapti puikia išeitimi ne tik sugedus nuosavam ar įmonės automobiliui, bet ir norint sutaupyti laiko bei finansų.

P. Slavinskas pažymi, kad besinaudojant „GBY Rent“ paslaugomis, į visą automobilio nuomos laikotarpį nekintančią mėnesinę įmoką įtraukti visi eksploatavimo kaštai – draudimas, privalomieji techniniai aptarnavimai, savaime nusidėvinčių detalių keitimas, padangos ir net pakaitinis automobilis bei kt.

„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.
„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.

Palankus požiūris į verslą

Transporto priemonė neretai yra pagrindinis arba pagalbinis verslo veiklos vykdymo įrankis, tačiau tai gali tapti didele finansine našta. Pavyzdžiui, anot P. Slavinsko, įmonei, kuri turi nedidelį autoparką, padangos, draudimas, detalės, remontai kainuoja brangiau, be to, kažkas turi būti atsakingas už automobilių priežiūrą, padangų pirkimą ir t.t. Tad ilgalaikė automobilių nuoma įmonei gali būti puiki alternatyva nenorintiems prisiimti didelės automobilių eksploatavimo rizikos.

„Nuomojantis automobilį visais šiais dalykais rūpintis nereikia – mes tampame asmeniniais automobilio priežiūros specialistais“, – priduria ekspertas ir atkreipia dėmesį, kad nors nuomos verslui paslaugos populiaresnės tarp stambių bendrovių, tačiau būtent mažesnėms įmonėms šios paslaugos teikia daugiausia naudos.

„Automobilio įsigijimas – finansinė našta nedidelei bendrovei, o nuoma leidžia naudotis nauju automobiliu neprisiimant finansinės rizikos. Tiek pradinis įnašas lizinguojant automobilį, tiek tolesnė automobilio kaip ilgalaikio turto apskaita, sukuria ženklius, su pagrindine įmonės veikla nesusijusius kaštus. Reikia nepamiršti, kad perkant automobilį dažnai mokamas pradinis įnašas, čia to nereikia, per keletą metų automobilis nuvertėja, o nuomojantis žinomos tikslios išlaidos“, – teigė P. Slavinskas.

„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.
„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.

Kodėl verta rinktis „GBY Rent“ paslaugas?

UAB „GBY“ Automobilių nuomos skyrius šiuo metu turi daugiau nei 250 transporto priemonių. „GBY Rent“ komanda teikia trumpalaikes, ilgalaikes bei veiklos nuomos paslaugas, gali pasiūlyti ir nuomos su vairuotoju galimybę.

Pagrindiniai automobilių, kemperių ir komercinio transporto nuomos privalumai privatiems ir verslo klientams:

Avansinis mokėjimas – nuo 0 Eur;

Lankstus nuomos terminas – galima pasirinkti tinkamiausią automobilio veiklos nuomos laikotarpį (nuo 12 iki 60 mėn.);

Ilgalaikė nuoma – išsinuomokite automobilį savo kelionėms nuo 1 iki 12 mėnesių laikotarpiui ir automobiliu naudokitės tik tiek, kiek reikia – prireikus automobilį grąžinkite tą pačią dieną;

Automobilis be papildomų išlaidų – į nekintančią mėnesio įmoką įskaičiuoti visi su automobilio eksploatavimu susiję kaštai (techniniai aptarnavimai, draudimas, padangos, pagalba kelyje ar net pakaitinis automobilis);

Individualūs sprendimai – esate jauna įmonė? Negalite įsigyti automobilio? „GBY Rent“ atsižvelgs į kliento poreikius ir galimybes bei pasiūlys geriausią nuomos variantą;

„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.
„GBY“ automobilių nuoma / Organizatorių nuotr.

Individualūs užsakymai – neradote tinkamo automobilio „GBY Rent“ parke? Išsirinkite norimą naują automobilį ir „GBY Rent“ pateiks jums veiklos nuomos pasiūlymą bei pasirūpins jo įsigijimu ir nuoma;

Finansų planavimas – automobilio nuomos ir priežiūros įmoka nekinta visą nuomos laikotarpį;

Laiko taupymas – visa automobilio priežiūra pasirūpins „GBY Rent“ komanda! Jokių eilių servise ar techninės apžiūros centre;

Mobilumas – klientams yra galimybė transporto priemonę grąžinti ir kitame mieste ar oro uoste;

Paprastesnis sąskaitų administravimas – visos, su transporto priemonės eksploatacija susijusios, išlaidos įtrauktos į vieną automobilio veiklos nuomos sąskaitą;

Jokio pardavimo rūpesčio – pasibaigus automobilio nuomos sutarčiai išsirinkite naują automobilį, o seną grąžinkite „GBY Rent“ komandai.

„GBY Rent“ automobilių nuomos filialas Kaune įsikūręs Islandijos pl. 235. Susipažinti su „GBY Rent“ transporto priemonių parku ir paslaugomis galima internetiniame puslapyje čia, o naujienas sekti socialiniame tinkle „Facebook“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA