Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį apie vidurdienį netoli IX forto užfiksuotas neįprastas vaizdas. Kauniečiai pastebėjo Latvijos policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtą ekipažą.

„Opel“ markės automobilis ryškiai mėlynomis, geltonomis ir pilkomis juostomis su latviškais valstybiniais registracijos numeriais užfiksuotas A1 magistralėje važiuojant nuo Klaipėdos, greta stotelės „Devintas fortas“. Šis ženklinimas Latvijos policijoje, beje, buvo įvestas tik pernai lapkritį.

„Pasiklydo pareigūnai“, – juokavo ekipažą įamžinęs vairuotojas. Kauniečiai svarstė, kad Lietuvos policija bendradarbiauja su braliukais latviais.

Ekipažo šoną žymi užrašas „Mūsu darbs – Jūsu drošībai“ – „Dirbame jūsų saugumui“ / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Visgi tolimas Latvijos policininkų nuklydimas nuo pasienio žmones gerokai nustebino. Vairuotojai spėliojo, kad gali vykti kokie nors mokymai, varžybos, esą panašiai Lietuvos greitosios medicinos pagalbos brigada anksčiau buvo pastebėta Suvalkuose.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad užsienio kolegos greičiausiai atvažiavo su tikslu, tačiau jokios bendros priemonės su Lietuvos policija šiuo metu nevykdomas.

Pašnekovas pažymėjo, kad kitų šalių pareigūnai Lietuvos teritorijoje gali nutolti iki 100 km nuo savo valstybės sienos, tad latvių apsireiškimas Kaune gana keistas. „Gal atvyko kažką paimti, atvežti“, – spėjo budintis pareigūnas.

Papildyta

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Justina Kazragytė patikslino, kad iš esmės užsienio pareigūnai kitos valstybės teritorijoje gali važiuot kiek tinkami.

Nors tikslių kelionės motyvų J. Kazragytė pripažino nežinanti, jos teigimu, šie Latvijos pareigūnai galėjo pro Kauną važiuoti iš tarptautinio policijos konkurso Palangoje, kuriame dalyvavo Latvija ir Estija, arba vykti į kitas varžybas Alytuje.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nustebino keistai sutvarkyta Kauno marių pakrantė: įtariamas vietinis „tarzanas“ (foto)

„Sodros“ duomenys parodė: sparčiausiai augo mažiausiai uždirbančiųjų pajamos

Kauno rajone sulaikytas nuo teisėsaugos besislapstęs nuteistasis

Išnagrinėtas skundas dėl Nemuno krantinės Kaune rekonstravimo

Vilniaus knygų mugėje – visų kauniečių sukurta Kauno žvėries pasakų knyga

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras (papildyta)

„Kauno švaros“ šiukšliavežiui Taikos prospekte smarkiai nepasisekė

Minia kauniečių išlydėjo poetą K. Navaką į amžinojo poilsio vietą

„Swedbank“ klientai gali susidurti su paslaugų trikdžiais: bus atnaujinamos IT sistemos