Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija apie sujudimą Kauno klinikų automobilių stovėjimo aikštelėje. Žmonės jau daugiau nei pusvalandį iš jos esą negali išvažiuoti.

Apie 16.20 portalui parašiusi skaitytoja stebėjosi Kauno klinikose kilusia sumaištimi ir teiravosi, kaip išvažiuoti iš Eivenių gatvėje esančios uždaros automobilių stovėjimo aikštelės.

„Jau pusę valandos eilėje ir judesio jokio… Žmonės stovi gyvoj eilėj“, – sakė moteris, užfiksavusi nemažą būrį vairuotojų, mėginančių palikti aikštelę.

Jokių paaiškinimų susimokėti norintys žmonės kol kas nesulaukė. „Kuo ilgiau stovim, tuo daugiau pinigų kapsi. Biznis“, – praturtėjimo schemą įžvelgė skaitytoja.

Kita kaunietė pastebėjo, kad atsiskaitymo aparatas funkcionuoja, tačiau jis tėra vienas, veikia lėtai, ir po darbų visiems patraukus namo savaime susidarė eilė.

„Iš apsaugos darbuotojų supratome, kad ne pirmą kartą tokia eilė. Apsaugininkas kitą kartą pasiūlė pastatyti automobilį kitoje stovėjimo aikštelėje“, – kalbėjo skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ dėl kilusių nesklandumų susisiekė su klinikų komunikacijos tarnybos vyr. specialiste Egle Audickaite. Gavę informacijos apie sutrikimus automobilių stovėjimo aikštelėje, papildysime.

Papildyta 17.08 val.

E. Audickaitė portalui pateiktame komentare nurodė, kad siekiant patobulinti ir pagreitinti parkavimo sistemą, neseniai įdiegta naują atsiskaitymo už automobilio stovėjimo laiką sistema.

„Įvažiuojant į aikštelę automobiliui automatiškai nuskaitomi numeriai, o išvažiuojant vairuotojas turi pats suvesti savo automobilio numerius ir sumokėti už stovėjimo laiką. Ne visi Kauno klinikų lankytojai yra įpratę prie šios sistemos, todėl prie kasų susidaro eilė norinčiųjų susimokėti už stovėjimo laiką“, – aiškino Kauno klinikų atstovė.

Tam, kad šis procesas vyktų greičiau, jau penktadienį už stovėjimą esą bus galima atsiskaityti bankinėmis kortelėmis, o po kelių savaičių aikštelėje bus įrengta ir antroji kasa. Tikimasi, jog šie sprendimai sutrumpins laukimo laiką ir vairuotojai galės greičiau susimokėti.

„Apgailestaujame dėl nepatogumų, tačiau tikime, kad parkavimo sistema, kuri sėkmingai veikia daugelyje kitų įstaigų ar parduotuvių, ir Kauno klinikų pacientams bei lankytojams taps įprasta. Reaguodami į lankytojų nusiskundimus, tobuliname sistemą ir ieškome geriausių sprendimų​​“, – sakė E. Audickaitė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.