Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija apie sujudimą Kauno klinikų automobilių stovėjimo aikštelėje. Žmonės jau daugiau nei pusvalandį iš jos esą negali išvažiuoti.

[galerija kiek=”4″]

Apie 16.20 portalui parašiusi skaitytoja stebėjosi Kauno klinikose kilusia sumaištimi ir teiravosi, kaip išvažiuoti iš Eivenių gatvėje esančios uždaros automobilių stovėjimo aikštelės.

„Jau pusę valandos eilėje ir judesio jokio… Žmonės stovi gyvoj eilėj“, – sakė moteris, užfiksavusi nemažą būrį vairuotojų, mėginančių palikti aikštelę.

Jokių paaiškinimų susimokėti norintys žmonės kol kas nesulaukė. „Kuo ilgiau stovim, tuo daugiau pinigų kapsi. Biznis“, – praturtėjimo schemą įžvelgė skaitytoja.

Kita kaunietė pastebėjo, kad atsiskaitymo aparatas funkcionuoja, tačiau jis tėra vienas, veikia lėtai, ir po darbų visiems patraukus namo savaime susidarė eilė.

„Iš apsaugos darbuotojų supratome, kad ne pirmą kartą tokia eilė. Apsaugininkas kitą kartą pasiūlė pastatyti automobilį kitoje stovėjimo aikštelėje“, – kalbėjo skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ dėl kilusių nesklandumų susisiekė su klinikų komunikacijos tarnybos vyr. specialiste Egle Audickaite. Gavę informacijos apie sutrikimus automobilių stovėjimo aikštelėje, papildysime.

Papildyta 17.08 val.

E. Audickaitė portalui pateiktame komentare nurodė, kad siekiant patobulinti ir pagreitinti parkavimo sistemą, neseniai įdiegta naują atsiskaitymo už automobilio stovėjimo laiką sistema.

„Įvažiuojant į aikštelę automobiliui automatiškai nuskaitomi numeriai, o išvažiuojant vairuotojas turi pats suvesti savo automobilio numerius ir sumokėti už stovėjimo laiką. Ne visi Kauno klinikų lankytojai yra įpratę prie šios sistemos, todėl prie kasų susidaro eilė norinčiųjų susimokėti už stovėjimo laiką“, – aiškino Kauno klinikų atstovė.

Tam, kad šis procesas vyktų greičiau, jau penktadienį už stovėjimą esą bus galima atsiskaityti bankinėmis kortelėmis, o po kelių savaičių aikštelėje bus įrengta ir antroji kasa. Tikimasi, jog šie sprendimai sutrumpins laukimo laiką ir vairuotojai galės greičiau susimokėti.

„Apgailestaujame dėl nepatogumų, tačiau tikime, kad parkavimo sistema, kuri sėkmingai veikia daugelyje kitų įstaigų ar parduotuvių, ir Kauno klinikų pacientams bei lankytojams taps įprasta. Reaguodami į lankytojų nusiskundimus, tobuliname sistemą ir ieškome geriausių sprendimų​​“, – sakė E. Audickaitė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA