Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Respublikinėje Kauno ligoninėje darbą pradėjo nauja generalinė direktorė doc. dr. Diana Žaliaduonytė, laimėjusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkursą. D.Žaliaduonytė pakeitė ligšiolį RKL generalinį direktorių doc. dr. Liną Vitkų, ligoninei vadovavusį nuo 2013 m.

Ligoninės kolektyvui naująją vadovę prisistatė sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševičienė. RKL bendruomenei 42 m. D.Žaliaduonytė trumpai papasakojo apie save. Ji – Kaune gimusi, augusi, baigusi biomedicinos studijas dviejų vaikų mama, 12 metų dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno klinikose, turi daugiau nei penkerių metų administracinio darbo patirties, yra LSMU docentė.

Po studijų LSMU D.Žaliaduonytė įgijo daktaro laipsnį. Yra parašiusi per 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose.

“Norėčiau į Respublikinę Kauno ligoninę pritraukti daugiau mokslo medicinos”, – kalbėjo naujoji generlinė direktorė ir pabrėžė, kad ligoninei būtina benradarbiauti su LSMU.

Dėmesys pacientui, greitos ir kokybiškos paslaugos, profesionalumas, skaidrumas, geri ligoninės rodikliai. Tokius prioritetus vardijo D.Žaliaduonytė, kalbėdama apie savo, kaip RKL vadovės, siekius.

Ji paminėjo ir apie glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis Kaune veikiančiomis ligoninėmis: LSMU Kauno klinikomis, Kauno klinikine ligonine. Su pastarąja, pasak D.Žaliaduonytės, būtų galima jungti besidubliuojančias paslaugas ir planuoti integraciją į vieną tinklą.

Karjerą D.Žaliaduonytė pradėjo dirbdama LSMU Kauno klinikų gydytoja kardiologe – asistente, vėliau dirbo šios ligoninės Kardiologijos klinikos Kardiologinės diagnostikos skyriaus vadove, buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė. Prieš tapdama RKL generaline direktore, D.Žaliaduonytė vadovavo Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriui.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gauti į Kauno ligoninę atvežto Kinijoje viešėjusio vyro tyrimo rezultatai

Iš „Žalgirio“ arenos greitąja išgabentas „El Fuego“ narys dėkoja Kauno medikams

Liūdnai pagarsėjusiame sporto klube sumuštas berniukas atsidūrė Kauno klinikose

D. Motiejūnas prisiminė absurdišką V. Romanovo pasiūlymą ir E. Žukausko skolą

Staigmena gyventojams: stovėjimo vietose išdygo gelžbetonio blokai

Troleibusui įlėkus į atitvarus, Taikos prospektas sunkiai pravažiuojamas

Tunelio gatvėje stoja automobiliai: siūlo rinktis kitą maršrutą

Kauniečiai prašo pagalbos: nufilmuota, kaip ilgapirščiai įsilaužia į automobilį (video)

Anšlaginiame koncerte Kaune Jazzu davė užuominą apie dideles ambicijas

Susipažinkite: sukurtas žemėlapis, kuriame matyti visi Kaune vykdomi ir planuojami projektai