Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Respublikinėje Kauno ligoninėje darbą pradėjo nauja generalinė direktorė doc. dr. Diana Žaliaduonytė, laimėjusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkursą. D.Žaliaduonytė pakeitė ligšiolį RKL generalinį direktorių doc. dr. Liną Vitkų, ligoninei vadovavusį nuo 2013 m.

Ligoninės kolektyvui naująją vadovę prisistatė sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševičienė. RKL bendruomenei 42 m. D.Žaliaduonytė trumpai papasakojo apie save. Ji – Kaune gimusi, augusi, baigusi biomedicinos studijas dviejų vaikų mama, 12 metų dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno klinikose, turi daugiau nei penkerių metų administracinio darbo patirties, yra LSMU docentė.

Po studijų LSMU D.Žaliaduonytė įgijo daktaro laipsnį. Yra parašiusi per 100 mokslo publikacijų, prisidėjusi prie mokomosios literatūros kūrimo, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose ir kongresuose, dalyvauja biomedicininiuose projektuose.

“Norėčiau į Respublikinę Kauno ligoninę pritraukti daugiau mokslo medicinos”, – kalbėjo naujoji generlinė direktorė ir pabrėžė, kad ligoninei būtina benradarbiauti su LSMU.

Dėmesys pacientui, greitos ir kokybiškos paslaugos, profesionalumas, skaidrumas, geri ligoninės rodikliai. Tokius prioritetus vardijo D.Žaliaduonytė, kalbėdama apie savo, kaip RKL vadovės, siekius.

Ji paminėjo ir apie glaudesnį bendradarbiavimą su kitomis Kaune veikiančiomis ligoninėmis: LSMU Kauno klinikomis, Kauno klinikine ligonine. Su pastarąja, pasak D.Žaliaduonytės, būtų galima jungti besidubliuojančias paslaugas ir planuoti integraciją į vieną tinklą.

Karjerą D.Žaliaduonytė pradėjo dirbdama LSMU Kauno klinikų gydytoja kardiologe – asistente, vėliau dirbo šios ligoninės Kardiologijos klinikos Kardiologinės diagnostikos skyriaus vadove, buvo Lietuvos kardiologų draugijos Širdies nepakankamumo darbo grupės vadovė. Prieš tapdama RKL generaline direktore, D.Žaliaduonytė vadovavo Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriui.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė pakraupusi: šuns šeimininkas egzekuciją stebėjo šaltu veidu

„Megoje“ ant „Audi“ užkrito betono gabalas: parduotuvė teigia, kad pavojaus nėra

Kaune japoniškų automobilių gerbėjų susitikimui neatsispyrė ir prabangus „McLaren“

Kauno vardas - ant vieno žymiausių pasaulio gamintojų marškinėlių

Policija pateikė detalių apie į Kauno klinikas patekusį sunkios būklės kūdikį: tėvas namuose buvo vienas

Kauno gatvėse vyks kartingų ištvermės lenktynės - galės išbandyti ir žiūrovai

Bendrasis pagalbos centras: grybaujant ar uogaujant miške svarbu turėti vieną daiktą

Kauno oro uoste sulaikytas lėktuve siautėjęs panevėžietis

Toliau ieškomas netoli Kauno dingęs vyras: nurodė ypatingus požymius

G. Alijevos šnipinėjimo byloje prabilo liudininkai