Paroda Kačerginėje kviečia išvysti nematytą Kauną – Kas vyksta Kaune

Paroda Kačerginėje kviečia išvysti nematytą Kauną

Kačerginės Liepų parkas / R. Tenio nuotr.

Jau nuo gegužės 7 d. Kačerginės Liepų parke, Kauno rajone, po atviru dangumi vyksta paroda „(Ne)atrasta sostinė, Kaunas 1919-1939“. Nors paroda dar ilgokai bus eksponuojama, vyraujant geram orui jos rengėjai kviečia užsukti į kurortinį Kauno rajono miestelį.

Projektas „(Ne)atrasta sostinė“, kaip „Kas vyksta Kaune“ pasakojo jos organizatorė Monika Bitinaitytė, – tai 33 nuotraukos, darytos 1919-1939 m., iš KTU emerito Antano Burkaus asmeninės kolekcijos.

„Šie vaizdai jus perkels į Lietuvos Respublikos laikinąją sostinę. Daugelis nuotraukų nėra niekur eksponuotos, tad nustebinsime ir nematytomis Kauno vietomis“, – intriguoja M. Bitinaitytė.

Kačerginė yra įsikūrusi 12 km nuo Kauno senamiesčio, ją iš Kauno galima pasiekti ir dviračiu, ir garlaiviu. Prieš dvejus metus buvo atidarytas dviračių takas Kaunas-Kačerginė, kuriuo naudojasi didelis skaičius Kauno miesto gyventojų ir jo svečių, šiemet jis ilginamas iki Zapyškio.

M. Bitinaitytės manymu, paroda yra labai įdomi ir naudinga kiekvienam kauniečiui ar besidominčiam šio miesto istorija, tačiau apie ekspoziciją žino nedaug kas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA