Kauniečių pamėgtose vietose – nemokami užsiėmimai moksleiviams

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečių pamėgtos vietos įgauna naujų spalvų, kai būrys moksleivių juda zumbos ritmu ar kartu kartoja bokso judesius. Laikas su draugais, naujos pažintys, aktyvus laisvalaikis moksleiviams garantuoja gerą laiką nemokamų užsiėmimų metu. Tad ko laukti? Belieka tik išsirinkti mėgstamą sportą ir patogiausią Kauno viešąją erdvę.

Birželio 3 dieną startavę nemokami fizinį aktyvumą skatinantys užsiėmimai daugiausia moksleivių dėmesio susilaukia Kalniečių parke. Tarp moksleivių – populiariausios yra bokso treniruotės – tiek merginos tiek ir vaikinai gausiausiai renkasi prakaitą lieti bokso žingsneliais. Tačiau užsiėmimai pritaikyti kiekvieno skoniui: galima atsipalaiduoti jogos seansuose, pajudėti zumbos ar funkcinėse treniruotėse.

Ne ką mažesnės pasirinkimo galimybės ir žvelgiant į viešąsias Kauno vietas. Treneriai laukia ne tik Kalniečių, bet ir Ąžuolyno, Antakalnio parkuose bei Nemuno saloje.

Moksleivių raumenų stiprinimo bokso pagrindais treniruotės vyksta Kalniečių parke, adresu P. Lukšio g. 62 (prie tvenkinio), funkcinės treniruotės numatomos Ąžuolyno parke, adresu Radvilėnų pl. 15A (prie metimų sektoriaus). Zumbos treniruotes mėgstantys moksleiviai kviečiami rinktis prie lauko treniruočių Nemuno saloje, o norintys praktikuoti jogą – prie lauko treniruoklių Antakalnio parke.

Jokios išankstinės registracijos

Užsiėmimai ne tik nemokami, bet ir nereikalaujantys išankstinių registracijų. „Reikia tiesiog atvykti į tą vietą, kur bus nurodyta, ir joje bus registracija. Tas lektorius, kuris ves treniruotę, viską supildys“, – pasakoja užsiėmimus organizuojančio Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėjas Tautvydas Lukavičius.

Iki liepos 9 dienos besitęsiančiuose užsiėmimuose moksleiviams nuo 14 metų prireiks patogios, fizinei veiklai pritaikytos aprangos, gertuvės su vandeniu, o norintiems save realizuoti jogoje, ir kilimėlio.

„Siekiant paskatinti mokinius užsiimti patraukliomis fizinio aktyvumo formomis, išnaudojant miesto infrastruktūrą ir fiziniam aktyvumui skirtus kompleksus, organizuojami masiniai renginiai, kurių metu moksleiviai kartu su sporto treneriais užsiima aktyvia fizine veikla“, – mintis dėsto T. Lukavičius.

Iš Europos Sąjungos lėšų finansuojami užsiėmimai Kaune organizuojami todėl, kad siekiama pagerinti sveikatos stiprinimo ir ligų profilaktikos paslaugų prieinamumą vaikams bei paaugliams.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Savo bute Pramonės prospekte rastas vyras be sąmonės

Gaujų susišaudymais ir prabanga garsėjusi Kauno vieta sulaukė liūdnos pabaigos

Ramybės parke penktadienį atidarytas Istorijų festivalis: į laiko kelionę kvies visą savaitę

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus