Daugiau detalių: prie „Girstučio“ aptalžytas pavežėjas buvo girtas kaip pėdas

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunui švenčiant gimimo dieną, kai kurie gerai įsilinksminę nevengė sėsti prie vairo. Šeštadienį kauniečiai užfiksavo, kaip iš automobilio ištemptas eismo įvykį sukėlę ir pabėgęs vairuotojas – pasirodo, vyras buvo visiškai girtas.

Savaitgalį „Kas vyksta Kaune“ redakcijai atsiųstame vaizdo įraše matyti, kaip vyrukas Kovo 11-osios gatvėje išverčia „eTransport“ pavežėjimo paslaugų skiriamaisiais ženklais paženklintos „Toytos“ vairuotoją ant kelio. Tuomet paaiškėjo, kad atsitrenkęs į dvi transporto priemones šis vyras pabėgo iš įvykio vietos – skaitytojai spėliojo, kad vairuotojas buvo išgėręs.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) portalui patikslino, kad „Toyota Prius“ vairavęs 1966 m. gimęs vyras avariją sukėlė gegužės 18 d., prieš 13 val., išvažiuodamas iš žiedinės sankryžos nuo Savanorių link Taikos prospekto. Čia kliudyta priešpriešiais judėjusio „Volkswagen Multivan“, kurį vairavo 1957 m. gimęs vyras, priekaba ir 1993 m. gimusio vyro vairuotas automobilis „Mercedes-Benz“.

„Toyota“ vairuotojas bandė pasišalinti iš eismo įvykio vietos, tačiau, kaip matyti vaizdo įraše, netrukus buvo sustabdytas kauniečio ir sulaikytas policijos pareigūnų. Incidento liudininkai neklydo – policijos duomenimis, vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,61 prom.

Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė „Kas vyksta Kaune“ pridūrė, kad dėl vairavimo esant neblaiviam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal LR baudžiamojo kodekso 281 str., už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekti su „eTransport“ platformą valdančios įmonės „Dallis“ vadovu Virginijumi Kukaliu nepavyko. Neaišku, kokie nuostoliai padaryti įmonės turtui ir kokios girto pričiupto vairuotojo perspektyvos šiame darbe.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje

Kaune fiksuojamas didžiausias sergamumas gripu

Kauno įmonėje sustabdyta šeimyninė afera – įmantri mokesčių slėpimo schema nesuveikė

Siūlymas MMA skirstyti pagal amžių sulaukė kritikos

Kauno moterų krizių centro vadovė: smurtautojai neatsiranda iš niekur, tai mūsų vaikai

Ieškoma techninių galimybių koronaviruso tyrimams užsiregistruoti internetu

Magistralėje Kaunas-Vilnius kelią užtvėrė kalnas šieno

Karantinas Kaune: moksleiviai liks namuose, darželinukų tėvams – kompensacijos

Lietuvos kariuomenėje vėl įsigalios jau taikyta taisyklė: šauktinių namo neišleis

Koronavirusas Kaune: plečiasi infekcijos židiniai sporto arenoje ir KTU Inžinerijos licėjuje