Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų – mirk

„Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį socialiniame tinkle plačiai pasklido sūnui pagalbos ieškančios motinos prašymas. Jaunam vaikinui reikalingas brangus pervežimas į užsienį, kur jam bus atlikta sudėtinga operacija.

„Gerieji žmonės, kreipiuosi į jus, nes tik jūsų dėka mano sūnus toliau galės gyventi. Būkite geri, padėkit jam. Tik nesenai suėjo 18 metų. Visas gyvenimas mano sūnaus jūsų rankose ir Dievo valioje. Mums reikalinga didelė pinigų suma, kad vaiką išvežtume į užsienio ligoninę“, – savo „Facebook“ paskyroje dėsto Dalia.

Kaip pasakoja moteris, jos sūnui nefunkcionuoja plautis, reikalingas plaučių persodinimas. Tam vaikiną reikia reanimobiliu pervežti į užsienį, o toks transportavimas daug kainuoja. „Žmonės, nelikit abejingi mano sūnui. (…) Patys žinote, koks yra gyvenimas, neturi pinigų – mirk“, – aštriai išsireiškia kaunietė.

Sunkiai sergantis Dalios sūnus guli LSMU ligoninės Kauno klinikų Intensyviosios terapijos klinikoje. Moteris nurodė gydymo įstaigos reanimacijos numerį – (8 37) 326 611 – kuriuo paskambinus esą galima įsitikinti, kad nupasakota situacija tikra.

Vyruko mama prašo paramą siųsti per „PayPal“ sistemą (el paštas. zigrigaite26@gmail.com) arba pervesti į sūnaus Manto Grigo sąskaitą (LT 957300010136119707).

Žinute per kelias valandas šiandien pasidalijo daugiau kaip pusantro tūkstančio „Facebook“ naudotojų, žmonės komentaruose rodė įvairias pervestas sumas, kai kurie teigė pažįstantys šią šeimą ir laidavo kitiems internautams, kad čia ne kokia afera.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas