Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų – mirk

„Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį socialiniame tinkle plačiai pasklido sūnui pagalbos ieškančios motinos prašymas. Jaunam vaikinui reikalingas brangus pervežimas į užsienį, kur jam bus atlikta sudėtinga operacija.

„Gerieji žmonės, kreipiuosi į jus, nes tik jūsų dėka mano sūnus toliau galės gyventi. Būkite geri, padėkit jam. Tik nesenai suėjo 18 metų. Visas gyvenimas mano sūnaus jūsų rankose ir Dievo valioje. Mums reikalinga didelė pinigų suma, kad vaiką išvežtume į užsienio ligoninę“, – savo „Facebook“ paskyroje dėsto Dalia.

Kaip pasakoja moteris, jos sūnui nefunkcionuoja plautis, reikalingas plaučių persodinimas. Tam vaikiną reikia reanimobiliu pervežti į užsienį, o toks transportavimas daug kainuoja. „Žmonės, nelikit abejingi mano sūnui. (…) Patys žinote, koks yra gyvenimas, neturi pinigų – mirk“, – aštriai išsireiškia kaunietė.

Sunkiai sergantis Dalios sūnus guli LSMU ligoninės Kauno klinikų Intensyviosios terapijos klinikoje. Moteris nurodė gydymo įstaigos reanimacijos numerį – (8 37) 326 611 – kuriuo paskambinus esą galima įsitikinti, kad nupasakota situacija tikra.

Vyruko mama prašo paramą siųsti per „PayPal“ sistemą (el paštas. zigrigaite26@gmail.com) arba pervesti į sūnaus Manto Grigo sąskaitą (LT 957300010136119707).

Žinute per kelias valandas šiandien pasidalijo daugiau kaip pusantro tūkstančio „Facebook“ naudotojų, žmonės komentaruose rodė įvairias pervestas sumas, kai kurie teigė pažįstantys šią šeimą ir laidavo kitiems internautams, kad čia ne kokia afera.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Pranckietis traukiasi iš „valstiečių“, bet lieka Seimo pirmininku

Prekybos milžinui „Amazon“ - asmeninis V. Landsbergio prašymas

Į Nerį pasipylus srutoms - įspėjimas kauniečiams

Laisvalaikio idėjos priešpaskutiniam vasaros savaitgaliui (renginių apžvalga)

Kaunas nejuokauja: ragina kauniečius iš Vilniaus sugrįžti namo

Mokslo metų pradžios datą šiemet mokyklos rinksis pačios

Ryškėja naujas legendinių Kauko laiptų skvero vaizdas: patinka ne visiems

Užgriuvus betono plokštei sutuoktinio akivaizdoje žuvo moteris: kaimynai nesutramdo ašarų

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų