Didžiulė šventė Kaune įsibėgėja: pagrindiniai šeštadienio renginiai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį gimtadienį švenčiančiame Kaune tęsiasi renginių maratonas, prie kurio jungiasi Gatvės muzikos diena ir Muziejų naktis. „Kas vyksta Kaune“ siūlo susipažinti su svarbiausiais šios dienos pasirodymais ir įdomybėmis, kurių tikrai netrūks.

Šeštadienio vidurdienį Kauno pilies lomoje startuoja tarptautinės galiūnų varžybos „Pasaulio taurė 2019“, vyksiančios iki 15 val., o Rotušės aikštėje griaudės baikerių šventė „Bike Show Millennium 2019“. 13.30 val. motociklininkai pajudės iš aikštės, apsuks garbės ratą aplink miestą ir sugrįš į Senamiestį.

Kauno senamiestį užplūdo miesto gimtadienį švenčiantys kauniečiai 47 nuotr.

Prie Kauno pilies 19 val. pasirodys Arina su Kauno bigbendu, o 20.30 val. su šiuo aukščiausio dydžio džiazo kolektyvu ant scenos lips Jurgis Brūzga. Toje pačioje vietoje 22 val. nuskambės vienas pagrindinių šventinio savaitgalio koncertų – „Pink Floyd Project LT“ su Česlovu Gabaliu.

Kauno pilies lomoje prie medinio tilto 12-19 val. vyks Tarptautinis riterių turnyras Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti. Vakare, 22-2 val. prie „Laisvės kario“ vėl stebins muzikinis šokančių fontanų ir lazerių šou.

Rotušės aikštėje 14.30 val. baikerių temą palaikys „ZZ Top Tribute“ grupė iš Vengrijos „ZZ Copy“, o vakarą šią sceną užims geriausi Lietuvos gatvės šokėjai – nuo 16 val. čia suksis „Gamers City Battle“ šokių kovos. Tuoj po šokėjų pasirodymų, lygiai vidurnaktį rotušę drebins DJ Burak Yeter iš Turkijos.

Nemuno ir Neries santakoje naktį, išmušus dvyliktą, degančiomis skulptūromis sužėruos ugnies misterija ir fejerverkas. Vilniaus gatvėje šalia atgimusios Švč. Sakramento bažnyčios nuo 14 val. iki vakaro veiks „Romuvos“ lauko kinas, tuo metu pačioje plačiai kultūrinei veiklai atvertoje bažnyčioje vyks diskusijos su akademikais, meno ir verslo žmonėmis.

Kaune iškilmingai atidaryta nauja Sakramento renginių erdvė 33 nuotr.

Vilniaus gatvėje, Laisvės alėjoje ir geležinkelio stotyje šiandien šurmuliuos ir Gatvės muzikos diena (GMD), o vakare dalis Kauno muziejų jungsis prie Muziejų nakties. Daugiau apie GMD renginius skaitykite čia, į ypatingus renginius kviečiančių muziejų sąrašą rasite čia.

Daugiau apie Kauno gimimo dienos renginius ir detalią programą rasite šioje „Kas vyksta Kaune“ publikacijoje arba portalo renginių kalendoriuje.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys