Kauno gimtadienio proga – nemokamų renginių gausa – Kas vyksta Kaune

Kauno gimtadienio proga – nemokamų renginių gausa

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Jau nuo penktadienio prasidės tris dienas truksianti įvairiausio tipo renginių pripildyta šventė – Kauno Hanza dienos. Svarbiausiame metų įvykyje – Kauno gimtadienyje netils Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių koncertai, po atviru dangumi nusidrieks vakarėliai ir kitos spalvingos pramogos su šokančiais fontanais bei fejerverkais bei, žinoma, autentišku Hanzos miesteliu.

Gegužės 17-19 dienomis Kaune vienu metu atgims skirtingi laikotarpiai – Hanzos laikų Kauno, tarpukario Kauno ir ateities Kauno. Šventės dalyviai galės pasinerti į plačią pramogų ir kitų veiklų paletės įvairovę, kuri įtiks kiekvienam amžiui ir skoniui. Daug emocijų žada ir finalinis renginio akcentas – sekmadienį vakare 20 val. nuskambės Andriaus Mamontovo koncertas.

Smagus veiksmas nesustabdomai įsisuks Kauno Rotušės aikštėje bei Kauno pilies zonoje. Šiose lokacijose skambės daugybė įvairiausių koncertų, pasirodymus demonstruos geriausi didžėjai. Būtent čia bus galima atsidurti norint pajusti besikeičiančio, europietiško ir demokratiško XXI amžiaus Kauno dvasią. Jau šį penktadienį, gegužės 17 d., scenoje prie Kauno pilies nuo Papilio gatvės pusės, sienas ir klausytojų širdis drebins simfoninio roko merginų grupė iš Ukrainos „Symfomania“. O Kauno gimtadienio šventę prie Laisvės kario skulptūros su griausmu atidarys svečias iš Suomijos – roko sopranas Tarja Turunen.

Tuo tarpu Rotušės aikštėje penktadienio vakarą nuo 18 val. planuojamas grupės iš Ukrainos „Grand Opening“ pasirodymas, kūrybinius proveržius demonstruos „4 Live Project“ iš Latvijos, bei Leon Somov. O po vidurnakčio klausytojams savo muziką scenoje skleis Donatas Montvydas. Taip pat pradžią į siautulingą savaitgalį jau vidurnaktį iš šeštadienio į sekmadienį prie Kauno pilies paskelbs vandens, ugnies ir šviesos sukurta misterija bei fejerverkas. Iškart po to laukia šokančių fontanų ir lazerių šou.

Judesio ir energija pulsuojančių oro bangų nestigs ir Vilniaus gatvėje bei Santakos parke. Gegužės 17 d., 17 val., duris visuomenei atvers nauja Sakramento renginių erdvė Švč. Sakramento (studentų) bažnyčioje Vilniaus gatvėje. Čia 18 val. koncertuos VDU Kamerinis orkestras ir solistas – Vilhelmas Čepinskis (smuikas) bus iškilmingai atverta šiuolaikinio meno paroda „r e m i n i s c e n t i a:“. Suplanuota programa ir šeštadienį bei sekmadienį: gegužės 18 d. nuo 12 val. čia vyks viešų diskusijų, chorų pasirodymų, stand’up, bardų muzikos ir šviesų performansų renginiai, gegužės 19 d. nuo 14 val. – renginiai šeimai ir vaikams. Šventovės kiemelyje penktadienį ir šeštadienį vyks „Romuvos“ kino seansai po atviru dangumi.

Renginių programa FB/sakralu 

Šeštadienį nuo vidurdienio Rotušės aikštę užvaldys „Bike Show Millennium“ – teritorija prisipildys motociklų, kurių paradas lėks centrinėmis miesto gatvėmis. Pavakarį prasidės gatvės šokių kovos, o visą dieną čia vyksiančias pramogas vidurnaktį vainikuos Lazerių ir šviesų šou su Dj Burak Yeter.

Kauno pilies zonoje, Papilio gatvės pusėje, gegužės 18 d., bus galima stebėti tarptautines galiūnų varžybas „Pasaulio taurė 2019“, vakare scenoje su Kauno bigbendu pakaitomis pasirodys dainininkė Arina bei Jurgis Bruzga. Įspūdingus reginius susirinkusiesiems dovanos svečiai iš Prancūzijos ugnies pūtikų ir būgnininkų grupė „Armee des Maures“. O nuo 22 val. klausytojai pasiners į muzikinį sūkurį kartu su „Pink Floyd Project Lt“. Šeštadienį Kauno pilies lomoje prie medinio tilto nuo ryto įsikurs Viduramžių miestelis, vyks tarptautinis riterių turnyras Lietuvos kariuomenės karo vado kalavijui laimėti.

Vilniaus gatvėje Kauno gimtadienio svečiai šeštadienį vėl galės tęsti pramogas – jų lauks, įvairios instaliacijos, koncertai, kinas po atviru dangumi, Valančiaus gatvė virs „Turizmo gatve“. Šalia esančioje Švč. Sakramento bažnyčioje vyks chorų pasirodymai, viešos diskusijos. Santakos parke gegužės 18 d., be linksmybių karuselių ir batutų parke planuojamos įvairios ekskursijos ir ekstremalaus sporto festivalis „Santaka Reborn“ Riedučių parke bei paroda ir programa „Nemuno žiedas#Action“.

Viduramžių miestelyje, išsidėsčiusiame prie Kauno pilies medinio tilto, visą šeštadienį vyks riterių turnyrai, lietuviškų ristynių čempionatas, oro akrobatų grupės pasirodymai, žiūrovų apšarvavimas riterių šarvais ir tarpusavio kovos. Taip pat susirinkusiesiems bus galima išbandyti savo jėgas šaltųjų ginklų valdymo rungtyse.

Trečiąją Kauno gimtadienio dieną – sekmadienį nusimato daug garso – Rotušės aikštėje vyks automobilinių garso sistemų galios varžybos „Autoshow 2019“. Automobilių fanai galės paganyti akis į naujausius eksponatus bei senovinius automobilius, motociklus ir kitą techniką. 17 val. scenoje pasirodys legendinės big byto grupės: Kęstutis Ignatavičius ir ex „Aitvarai“, „Elektraband“ bei „Vaizbūnai“. O 19 val. erdvę užvaldys rokenrolas drauge su bardu Leonardu Rinkevičiumi ir grupe „Undarox“.

Prie Kauno pilies iš Papilio gatvės pusės gegužės 19 d., po vidurdienio vyks tarptautinis raitų riterių turnyras, vakare dangų raižys akrobatinių skrydžių grupės „Anbo“ programa, skirta Lietuvos aviacijos šimtmečiui paminėti.

Kauno pilies lomoje, nuo Papilio gatvės pusės, Viduramžių miestelyje intensyviai vyks riterių turnyrai, senovinio šokio grupės „Saltus Gladii“, Prancūzijos būgnininkų ir fakyrų trupės „Freres Lumiere“ pasirodymai ir kitos interaktyvios veiklos. Prie medinio tilto sekmadienį taip pat bus ne mažiau veiksmo: nuo vidurdienio čia įsikurs interaktyvi viduramžių kovų arena žiūrovams, prie trapecijos kraują kaitins oro akrobatų grupės „Insomis“ numeriai. Sekmadienio Sakramento programa bus skirta šeimai ir vaikams. Santakos parką nuo ryto užlies veiksmas, kuriame – edukacijos, įvairūs pasirodymai bei krepšinio turnyras „Sporto spalvos 3×3“ ir kitos pramogos.

20 val. Kauno pilies vidiniame kieme, prie Laisvės kario skulptūros, skambės Andriaus Mamontovo ir grupės kūriniai.

Visų Kauno gimtadienio renginių programą rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.