Kauno gatvėmis nusidriekė išradingų baikerių kolona

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nepaisant daugybės renginių, šventinį Kauno gimtadienio savaitgalį vietos atrasta ir tradicinei baikerių fiestai „Bike Show Millennium“. Susibūrę Rotušės aikštėje, motociklininkai suko ratą aplink Kauną, o grįžę į Senamiestį pratęsė linksmybes roko gaidomis.

„Bike Show Millennium 2019“ startas šeštadienio vidurdienį duotas Rotušės aikštėje, o popiet motociklininkų kolona pajudėjo pagrindinėmis miesto gatvėmis – suko A. Jakšto gatve, kilo Savanorių prospektu, griaudėjo Taikos prospektu, Kovo 11-osios gatve iki VI forto, o tuomet K. Baršausko, Tunelio gatvėmis grįžo į centrą bei Karaliaus Mindaugo prospektu pasiekė Senamiestį.

Plieninius žirgus pasibalnoję vairuotojai demonstravo išskirtinį stilių – įvairiais piešiniais išmargintus ar kitaip patobulintus šalmus, veido uždangalus, vieni pasidabino metalistinėmis odinėmis striukėmis, o kiti paprastesne apranga.

Užkietėję baikeriai ir savo motociklus puošė kaukolėmis, dekoratyvinėmis skeletų dalimis, kuriančiomis „kietą“ įvaizdį ir keliančiomis siaubą visiems, pasipainiojusiems kelyje. Parade judėjo ir neįprastos triratės transporto priemonės, motociklai su krepšiais, į kuriuos greta vairuotojo, ne už jo, šoko keleiviai.

Sugrįžus į Rotušės aikštę, čia baikerius linksmino „ZZ Top Tribute“ grupė iš Vengrijos „ZZ Copy“. Nuo 19 val. „Bike Show Millennium“ koncertinė dalis kelsis į „AdForm kiemelį“, kur pasirodys žinoma roko grupė „Rebelheart“, po kurios iki vidurnakčio orą virpins Felix Shuster, Victoras Whoop ir Gedas Drums.

Rytoj automanų šventė Rotušės aikštėje prasitęs automėgėjų klubų „Tuning team“, „Autoera“, „Retromobile“ automobilių ir kitos technikos paroda, automobilinių garso sistemų galios varžybomis, o 17 val. koncertuos Kęstutis Ignatavičius su „Aitvariukais“ ir grupė „Vaizbūnai“.

Daugiau apie Kauno gimimo dienos renginius ir detalią programą rasite šioje „Kas vyksta Kaune“ publikacijoje arba portalo renginių kalendoriuje.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas