Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio vakarą į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietis. Pasak jo, automobiliu atvažiavus į Panemunės mikrorajoną, prie transporto priemonės „prisistatė“ draugiškas keturkojis, kuris nuo nepažįstamojo nesitraukė nė per žingsnį, o vėliau kartu „įsėdo“ ir į automobilį.

„Prie Plento gatvėje esančio 10C numeriu pažymėto pastato pamačiau lakstant draugišką, mielai bendraujantį su žmonėmis šunį. Jis pasirinko mane ir visur sekė iš paskos – ėjo net į laiptinę ir kilo laiptais aukštyn. Po to, kai po kurio laiko patraukiau link savo automobilio, keturkojis vėl sušmėžavo prie manęs ir kartu įlipo į transporto priemonę“, – pasakoja portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Pasak jo, nemažo ūgio, juodos spalvos su įrudžiu mišrūnas, šiuo metu susirangęs ant galinės automobilio sėdynės, ieško savo šeimininkų. O tam, kad šie greičiau atsirastų, kaunietis  nepagailėjo išmonės ir „susuko“ nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriame pateikia visą reikšmingą su rastu šunimi susijusią informaciją.

Sutapimas tai ar atsitiktinumas, bet filmuotoje medžiagoje girdima pasaka apie tris šunelius, ieškančius ketvirtojo savo broliuko, kuriai nutilus, pasigirsta vyriškas balsas: „Čia yra šuniukas, Panemunėj, įsėdęs į mano mašiną, mylintis žmones, iškart suradęs vietą mašinoje: juodas, trumpo kirpimo, rudas snukelis, pavargęs ir laimingas dėl savo laisvamaniško gyvenimo būdo“, – keturkojo išvaizdą ir būdą nusako portalo skaitytojas.

Mieli šeimininkai, manau, kad jūs tikrai esate ir tikrai jo ieškote, todėl labai norėčiau, kad jūs man paskambintumėte, priduria jis ir padiktuoja savo telefono numerį.

Kaunietis sako, jog atsiradus šuns šeimininkams, jis atvežtų gyvūną į sutartą vietą. „O ko aš norėčiau labiausiai – tai tiesiog paprasto, paprasto 3 tūkstančių eurų. Juk šventės baigėsi, – reikia dirbti“, – šypteli skaitytojas.

Dėkojame skaitytojams, kad dalijatės aktualijomis iš Kauno ir jo apskrities. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt arba susisiekite socialiniame tinkle „Facebook“

129 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo

Išbandyta: geriausia apsauga nuo netikėto susidūrimo su „trikoju“

Kas antras lietuvis mano, jog 870 eurų atlyginimas yra per mažas

Apklausa: daugiau nei trečdalis vairuotojų viršija greitį - pristabdo tik prie matuoklių

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?