Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos – Kas vyksta Kaune

Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.

Šeštadienio vakarą į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietis. Pasak jo, automobiliu atvažiavus į Panemunės mikrorajoną, prie transporto priemonės „prisistatė“ draugiškas keturkojis, kuris nuo nepažįstamojo nesitraukė nė per žingsnį, o vėliau kartu „įsėdo“ ir į automobilį.

„Prie Plento gatvėje esančio 10C numeriu pažymėto pastato pamačiau lakstant draugišką, mielai bendraujantį su žmonėmis šunį. Jis pasirinko mane ir visur sekė iš paskos – ėjo net į laiptinę ir kilo laiptais aukštyn. Po to, kai po kurio laiko patraukiau link savo automobilio, keturkojis vėl sušmėžavo prie manęs ir kartu įlipo į transporto priemonę“, – pasakoja portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Pasak jo, nemažo ūgio, juodos spalvos su įrudžiu mišrūnas, šiuo metu susirangęs ant galinės automobilio sėdynės, ieško savo šeimininkų. O tam, kad šie greičiau atsirastų, kaunietis  nepagailėjo išmonės ir „susuko“ nuotaikingą vaizdo įrašą, kuriame pateikia visą reikšmingą su rastu šunimi susijusią informaciją.

Sutapimas tai ar atsitiktinumas, bet filmuotoje medžiagoje girdima pasaka apie tris šunelius, ieškančius ketvirtojo savo broliuko, kuriai nutilus, pasigirsta vyriškas balsas: „Čia yra šuniukas, Panemunėj, įsėdęs į mano mašiną, mylintis žmones, iškart suradęs vietą mašinoje: juodas, trumpo kirpimo, rudas snukelis, pavargęs ir laimingas dėl savo laisvamaniško gyvenimo būdo“, – keturkojo išvaizdą ir būdą nusako portalo skaitytojas.

Mieli šeimininkai, manau, kad jūs tikrai esate ir tikrai jo ieškote, todėl labai norėčiau, kad jūs man paskambintumėte, priduria jis ir padiktuoja savo telefono numerį.

Kaunietis sako, jog atsiradus šuns šeimininkams, jis atvežtų gyvūną į sutartą vietą. „O ko aš norėčiau labiausiai – tai tiesiog paprasto, paprasto 3 tūkstančių eurų. Juk šventės baigėsi, – reikia dirbti“, – šypteli skaitytojas.

Dėkojame skaitytojams, kad dalijatės aktualijomis iš Kauno ir jo apskrities. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt arba susisiekite socialiniame tinkle „Facebook“

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.