Pamėgtoje vietoje – nutrūktgalviškos kauniečių žiemos pramogos

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Giedras šeštadienis ne vieną kaunietį su atžalomis nuteikė savaitgalį praleisti aktyviai ir su rogutėmis išviliojo laukan. Kleboniškio miške ir prie Kauno pilies būriavosi daugybė įvairiausia šliuožimo įranga apsirūpinusių greičio mėgėjų.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, itin pašėlusiai kauniečiai pramogavo Kleboniškio mišo parko pakraštyje, prie Islandijos plento nusukimo į Kleboniškio ir Jonavos gatves.

Čia gana aukštu kalnu pasileidę kuo neįprasčiausios sudėties ekipažai tiesiog skraidė atsiplėšę nuo paviršiaus nelygumų. Šiuos vaizdus užfiksavęs portalo fotografas stebėjosi, kaip šioje vietoje išvengiama sunkių traumų.

Daug nuo rogių dulkes nupūtusių gyventojų susirinko ir Kauno pilies prieigose. Čia mažieji pramogautojai ir daugelio jų tėveliai rinkosi kiek labiau suvaldomą nusileidimą pilies gynybinių griovių šlaitais.

Beje, jau rytoj oras žiemos pramogoms gali būti ne toks tinkamas. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, bus apsiniaukę, o krintančias snaiges popiet keis minimali teigiama temperatūra ir šlapdriba.

Roges nusprendusius palikti namie, visgi, kviečiame savaitgalį praleisti įdomiai dalyvaujant Laisvės gynėjų dienai skirtuose renginiuose, vyksiančiose šeštadienį ir sekmadienį.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai