Ant Šilainių kalno vienas į kitą rėžėsi du automobiliai: policija užtruko

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vadinamasis Šilainių kalnas tapo spąstais antradienį namo skubantiems vairuotojams. Plačioje sankryžoje susidūrė du automobiliai, vienas jų liko stovėti vidury sankryžos.

Kauniečiai antradienio vakarą ėmė dalintis Baltų prospekto ir J. Grušo gatvės sankryžoje įvykusios avarijos vaizdais. Pamatę čia bestovinčius automobilius, vairuotojai iš pradžių pamanė, kad ant Šilainių kalno susidūrė net penkios mašinos.

Visgi greitai paaiškėjo, kad avarijoje dalyvavo tik dvi transporto priemonės. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo žiniomis, pranešimas apie „Audi“ ir „Mercedes-Benz“ susidūrimą gautas dar 18.40 val.

„Audi“ po smūgio liko stovėti vidury sankryžos, o „Mercedes-Benz“ „užšoko“ ant šaligatvio šalia ties pėsčiųjų perėja. Iš nuotraukų matyti, kad nemenkai apgadintas buvo pirmojo automobilio priekis.

Žmonės susidūrimo metu nenukentėjo, tačiau vairuotojai rimtai susiginčijo dėl kaltės – įvykio aplinkybėms išsiaiškinti čia buvo iškviestas policijos ekipažas.

Tuo tarpu, kauniečių teigimu, šalia sankryžos privažiavo daugiau automobilių, kurie sudarė didesnės avarijos įspūdį. „Kiti, turbūt, palaikymo komanda. Gal liudininkai“, – socialiniame tinkle svarstė gyventojai.

Panašu, kad narplioti eismo įvykį pareigūnams lengva nebuvo – po 20 val., „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų duomenimis, automobiliai vis dar blokavo sankryžą.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuo šiol kauniečiai galės mėgautis desertais, apsupti meno kūrinių

Į koncertą pateko ne visi: teko stebėti pro langus ar laukti eilėse

Bankas įspėja: romantiškų pažinčių internete kaina gali siekti tūkstančius eurų

Specialybė, kurios mokosi jau darželyje: ar greitai jai samdysime paauglius?

Dar vienos kauniečių krepšinio pažibos: Karalienės taurę laimėjo „Aistės-LSMU“

V. Landsbergis dabartinę valdžią prilygino vaikų darželiui

Dainavoje kaip po karo – duobėse užstringa bene kiekvienas gyventojas

Triuškinamas „Žalgirio“ laimėjimas nutiesė kelią į KMT finalą

V. Landsbergis: „Nepamirškime, nepraraskime ir nepražūsime“

Kauniečiai užplūdo gatves – mėgaujasi saulės šiluma