Teismuose – nemokamos konsultacijos gyventojams – Kas vyksta Kaune

Teismuose – nemokamos konsultacijos gyventojams

BNS 2017/10/25 08:57

Lietuvos teismai kviečia paminėti šalies Konstitucijos 25 metų sukaktį, Europos teisės dieną ir nepraleisti progos gauti atsakymus į kiekvienam rūpimus tėvų bei vaikų pareigų, turto dalybų, testamentų kitus teisinius klausimus, skelbia Nacionalinė teismų administracija.

Trečiadienį teismuose bus teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos gyventojams.

„Kone kasdien susiduriame su situacijomis, kuriose labai praverstų kvalifikuoto teisininko pagalba, tačiau į ką kreiptis norint pasikonsultuoti ar pranešti apie pažeidimą, ne vienam lieka neaišku“ – sako Nacionalinės teismų administracijos direktorė Reda Molienė.

Duris lankytojams atvers 61 Lietuvos teismas. Gyventojus konsultuos ir atsakymų kokybę užtikrins Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos teisininkai, Lietuvos advokatūros ir Antstolių rūmų atstovai, taip pat pagalbą teiks teismo darbuotojai.

Numatoma, kad viena teisinė konsultacija truks iki 30 minučių. Išankstinės registracijos norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir pernai, konsultacijos bus teikiamos gyvos eilės principu. Iš anksto apsispręsti, kokiu laiku ir kuriame teisme norėtų apsilankyti, būsimiems lankytojams padės Lietuvos teismų svetainėje www.teismai.lt skelbiamas pagalbos teikėjų, teismų adresų ir konsultacijų laikų sąrašas.

Nemokamos teisinės konsultacijos šalies teismuose bus teikiamos jau antrus metus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA