„Žalgiriui“ Klaipėdoje nepavyko užbaigti LKL finalo serijos – Kas vyksta Kaune

„Žalgiriui“ Klaipėdoje nepavyko užbaigti LKL finalo serijos

Be savo lyderio Justino Dentmono lemiamomis akimirkomis likusi Kauno „Žalgirio“ komanda nesugebėjo užbaigti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos Klaipėdoje.

Visas rungtynes atsilikinėjusiems Gintaro Krapiko auklėtiniams nepavyko lemiamomis minutėmis perlaužti mačo eigos ir išvykoje 86:87 (20:24, 22:25, 20:21, 24:17) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ ekipos pranašumą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Neptūno“ ekipa dar turėjo dviženklį pranašumą (73:62, 32-ąją min.), tačiau akimirksniu ji buvo ištirpdyta iki 3 taškų (70:73, 35-ąją min.).

Po Šarūno Jasikevičius dvitaškio komandas skyrė vos vienas metimas (76:78), bet tuomet iniciatyvos ėmėsi po tritaškį pataikę Justas Sinica bei Vytautas Šarakauskas (84:78, 39-ąją min.).

Netrukus sudėtingą metimą iš toli smeigė ir padėtį bandė taisyti Artūras Milaknis, tačia be klaidų baudas sumetęs J.Sinica įtvirtino šeimininkų pergalę.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 19, Mindaugas Girdžiūnas 12, Justinas Sinica 12, Edgaras Ulanovas 11, Martynas Mažeika 10.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 16, Artūras Milaknis 15, Paulius Jankūnas 13 (11 atk. kam.), Artūras Gudaitis 10, Robertas Javtokas 10.

Šeštosios finalo serijos rungtynės vyks penktadienį (06.06) 18:40 val. „Žalgirio“ arenoje.