„Žalgiriui“ iki LKL čempionų titulo liko žingsnis – Kas vyksta Kaune

„Žalgiriui“ iki LKL čempionų titulo liko žingsnis

Kauno „Žalgirio“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo 16-ojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionų titulo. Gintaro Krapiko treniruojama ekipa ketvirtose finalo serijos rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 88:72 (26:15, 26:26, 20:12, 16:19) pranoko Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Po šios žalgiriečių pergalės serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3:1, o penktasis mačas antradienį (06.03) 18:40 val. bus žaidžiamas Klaipėdoje.

Trys tritaškiai per kiek daugiau nei minutę ir „Žalgiris“ įpusėjus antrajam kėliniui jau turėjo triuškinamą 20 taškų persvarą (49:29, 17-ąją min.).

Visgi uostamiesčio komanda nepanoro nuleisti rankų anksčiau laiko bei sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus (49:58, 25-ąją min.).

Tačiau tai buvo paskutinis „Neptūno“ pasispardymas „Žalgirio“ arenoje. Šeimininkai spurtavo 16:4 ir nutolo visam laikui (74:53, 31-ąją min.).

Kauno ekipa pataikė net 11 tritaškių iš 22 bandymų (50 proc.), kuomet varžovai iš toli atakavo 36 proc. tikslumu.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 14, Šarūnas Jasikevičius 13, Artūras Milaknis 12 (4/5 trit.), Paulius Jankūnas 11, Robertas Javtokas 11, Artūras Gudaitis 9, Justinas Dentmonas 8 (4/7 trit.).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 17, Tyrone’as Brazeltonas 12 (4/5 trit.), Mindaugas Girdžiūnas 9, Simas Galdikas 9.