Raudondvario gyventoja apie viešąjį transportą: valdininkai mus „išdūrė“

archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Viešojo transporto pokyčiai ir toliau kursto kauniečių aistras. Šį kartą „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė Raudondvario gyventojos nuomonės apie panaikintus kai kuriuos maršrutus.

„Gyvename Raudondvaryje, gyvenvietėje, kur iki Kauno miesto ribos vienas kilometras. Atrodo miestas čia pat, tik gyvenk ir džiaukis. Didžioji dalis gyventojų darbus dirba Kaune, iki kurio važinėja automobiliais, visuomeniniu transportu arba važinėjo mikroautobusu. Tačiau vieną dieną kažkokiam Kauno miesto savivaldybės klerkui „šovė“ į galvą geniali mintis, kad 92 mikroautobusas „nuneša“ 48 autobuso pelnus, dėl to reikia jį panaikinti ir leisti uždirbti miesto autobusui“, – rašo skaitytoja.

„Deja deja, kaip tarė taip ir padarė, 92 mikroautubusą nuėmė ir leido važinėti 48 autobusui, dirbti, dirbti, kad tik pelnas būtų. Juk nesvarbu, kad tas autobusas važinėja kas valandą ar dar rečiau. Kad vaikai, studentai ir visi kiti gyventojai nebeturi teisės, pasiekti miesto tada kada jiems reikia, o tik tada kada protingi klerkai nusprendė. Pabandžius atrasti šioje vietoje teisybę, pasirodė, kad mes beveik 5000 tūkstančiai gyventojų esam niekas, nes mūsų gyventojų pajamų mokestis sukrenta į Kauno rajono biudžetą, o maršrutas tai Kauno. Nors likusias savo pajamų dalis išleidžiame Kaune, nes rajone nelabai yra kur leisti, anot Kauno keleivinio transporto komisijos, tai tie pinigai valstybei „nueina“. Ech, gal kas nors man kvailai pabandys paaiškinti iš ko Kauno miesto savivaldybė gyvena? Turbūt ne iš valstybės biudžeto gauna. O mes čia tie, kuriuos atkirto nuo miesto, esam tokia šutvė niekalų, į kuriuos nereikia žiūrėti, ir kuriems galima pamėtėti vieną kitą papildomą autobusą, kitaip sakant sumainyti laikus, nuimti vienur – uždėti kitur.

Nors Kauno miesto savivaldybės transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas P. Keras teigė, kad ta pačia kryptimi važiuojančių maršrutų sumažės, tačiau miesto gyventojai turės tą pačią susisiekimo galimybę, „baigsis lenktynės miesto gatvėse”. Tai gal P. Keras gali atsakyti mums, Raudondvario gyventojams, kur tos galimybės, kur pagrįstai išnagrinėti eismo srautai, ar jų ėmėtės tik tada kai mes, Raudondvario gyventojai surinkom parašus, ir pradėjom stuksenti galvomis į nepramušamas valstybės tarnautojų sienas. Juk ten sėdit Jūs, tie, kurie gyvena ne iš mokesčių mokėtojų pinigų, o iš oro, o šitoj pusėj esam mes, ta niekam tikusi mokesčių mokėtojų šutvė, kuri kažko nori, nes iš jų atėmė. Mums nereikia jokių naujovių tik susisiekimo su Kauno miestu tokio koks buvo iki kovo 17 dienos. Ar Jūs pasiruošę padidinti 48 autobuso grafiką iki tokio maršrutų skaičiaus kokį sudarė 92 mikroautobusas ar tiesiog eilinį sykį „išdūrėt“, – rašo skaitytoja.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno aviacijos klube karjerą pradėjęs karininkas atliko rekordinį šuolį parašiutu

Pirmą kartą Lietuvoje per vieną operaciją atliktos dvi gyvybę gelbstinčios procedūros

Šalia „Žalgirio“ arenos įsikurs nauja pramogų ir maisto erdvė

Naujausias tyrimas: Lietuvos paaugliai - tarp daugiausia rūkančių ir geriančių Europoje

Sinoptikai skelbia, kokios sulauksime vasaros pradžios

Policijos pareigūnai visoje šalyje pagerbs žuvusį kolegą

Sveiko berniuko susilaukę kauniečiai netrukus ėmė nerimauti: kraujo tyrimai atskleidė itin retą ligą

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas