Piktinasi skaitytojai: neaišku, kieno čia darbas, bet sąžinės tas žmogus tikrai neturi

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasara – maudynių metas ir vos tik oras įkaista, būriai kauniečių traukia iki artimiausių maudymosi vietų. Viena tokių – Lampėdžiai. Į vieną populiariausių paplūdimių šviečian saulei traukia šimtai, tačiau kažkam vis tiek vienam aplinką, vedančią link maudyklos, reikėjo išniekinti.

Būtent šioje vietoje išniekintos aplinkos kadrais pasidalino portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kauniečio atsiųstose nuotraukose matyti kelio, vedančio link vieno iš paplūdimių, šalikelėje, suverstas statybines atliekas.

„Šiandien važiuodami prie Lampėdžio ežero pamatėme tokį vaizdą, viešoje vietoje, ant keliuko, be jokios sąžinės graužaties išpiltos stambios ir smulkios statybinės atliekos“, – rašo vaizdais pasidalinęs portalo skaitytojas.

„Nežinau, kieno čia darbas, bet, bet labai tikiuosi, kad surasime tuos, kurie tai padarė. Tegul atitinkamos institucijos juos nubaudžia. Neleiskime teršti mūsų miesto, nes Kaunas tvarkosi!“, – žinutę baigė kaunietis.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, jog aplinkos užteršimas mažesniu kaip 100 kubinių decimetrų nepavojingų atliekų kiekiu užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 90 Eur. Jei atliekos pavojingos, už tokį pat kiekį gresia 60-140 Eur bauda.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Kaune: Santakos parke liko nepastebėta viena detalė

Pamatęs prekių asortimentą, kaunietis nusistebėjo: ar tai normalu?

Popiežius Pranciškus grįžta į Lietuvą

Į kariuomenę veržėsi taip stipriai, kad Kaune net papirko gydytoją

Aiškėja daugiau detalių: kūdikį sunkiai sužeidęs kaunietis suimtas

Prezidento rinkimų šachmatų partija prasideda: paskelbė, kurie sieks konservatorių paramos

D. Grybauskaitė imasi priemonių kainoms numušti

Niekaip nesusitvarko su Nevėžio tarša: paskelbta ekstremalioji situacija

Naujieji savininkai atskleidė būsimą „Merkurijaus“ paskirtį: kaip stipriai ji pasikeis?

I. Šimonytė atidengė paslapties šydą – dalyvaus prezidento rinkimuose