Kurioziška situacija: atrodo, jog automobilis atvažiavo be vairuotojo

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė skambučio iš pasipiktinusių kauniečių Maironio gatvėje. Šie atsidūrė nepatogioje padėtyje – automobiliu buvo užstatytas išvažiavimas iš bromo, o padėti negalėjo net išviesti policijos pareigūnai.

Kaunietė teigia, jog visureigis „Lexus“ priešais Maironio g. esantį bromą išdygo maždaug 10 val. Iš pradžių niekas nesureagavo – vairuotojų, trumpam paliekančių automobilius tokiose vietose karts nu okarto pasitaiko, tačiau automobilis ten užsistovėjo kelias valandas, o brome stovinčių automobilių savininkams tai sukėlė problemas – „Lexus“ trukdė išvažiuoti.

„Susisiekėme su policija, pareigūnai atvažiavo gana operatyviai. Tačiau ir čia iškilo problema – pareigūnai teigė, jog automobilio patraukti negali, reikia ieškoti vairuotojo,“ – aiškino portalo skaitytoja.

Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pasiliko laukti vairuotojo, o kiemo gyventojams teko bandyti rizikingai laviruoti tarp automobilių ir namo sienų, važiuojant šaligatviu.

„Pareigūnai šioje vietoje teigė esantys bejėgiai, jie tik padėjo vairuotojams išnaviguoti iš bromo nesugadinus automobilių. O net ir pasirodžius vairuotojui, bauda už tokį poelgį, mano nuomone, juokinga – vos 15 eurų“, – piktinosi kaunietė.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Šilainiuose avariją sukėlusiam girtam vairuotojui drąsos netrūko: prie vairo be teisių

Tarnybų sujudimas Eiguliuose: daugiabutyje įsiplieskė gaisras

Naujoji „Mazda 6” - jau Kauno gatvėse

Artėja istorinis Šventojo Tėvo vizito Kaune savaitgalis, bet vyks ir kitų renginių (apžvalga)

Automobilis partrenkė į kelią išbėgusią mažametę: mergaitė perduota medikams

Pradinukams nemokamos kultūros paslaugos: įvardyta metinė suma

Laukiantiems Popiežiaus Kaune - per naktį atvira bažnyčia

Portale „Kas vyksta Kaune“ - istorinio popiežiaus vizito Kaune transliacija

Brutaliu apiplėšimu kaltinamų kauniečių laukia teismo suolas

Maitinimo įstaigų Kauną lankant popiežiui laukia iššūkis