Kurioziška situacija: atrodo, jog automobilis atvažiavo be vairuotojo

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė skambučio iš pasipiktinusių kauniečių Maironio gatvėje. Šie atsidūrė nepatogioje padėtyje – automobiliu buvo užstatytas išvažiavimas iš bromo, o padėti negalėjo net išviesti policijos pareigūnai.

Kaunietė teigia, jog visureigis „Lexus“ priešais Maironio g. esantį bromą išdygo maždaug 10 val. Iš pradžių niekas nesureagavo – vairuotojų, trumpam paliekančių automobilius tokiose vietose karts nu okarto pasitaiko, tačiau automobilis ten užsistovėjo kelias valandas, o brome stovinčių automobilių savininkams tai sukėlė problemas – „Lexus“ trukdė išvažiuoti.

„Susisiekėme su policija, pareigūnai atvažiavo gana operatyviai. Tačiau ir čia iškilo problema – pareigūnai teigė, jog automobilio patraukti negali, reikia ieškoti vairuotojo,“ – aiškino portalo skaitytoja.

Kauno apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pasiliko laukti vairuotojo, o kiemo gyventojams teko bandyti rizikingai laviruoti tarp automobilių ir namo sienų, važiuojant šaligatviu.

„Pareigūnai šioje vietoje teigė esantys bejėgiai, jie tik padėjo vairuotojams išnaviguoti iš bromo nesugadinus automobilių. O net ir pasirodžius vairuotojui, bauda už tokį poelgį, mano nuomone, juokinga – vos 15 eurų“, – piktinosi kaunietė.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pirmadienio vakarą - iškilmingos žalgiriečių sutiktuvės (tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“)

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus ir iškovojo bronzą!

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)