Sekmadienio iškyla Kleboniškio miške apkarto: nenuostabu, kad visos pakrūmės priterštos

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Besibaigiant savaitgaliui kaunietė „Kas vyksta Kaune“ papasakojo apie ne pačią maloniausią iškylą gamtoje. Šiandien su drauge patraukusi į Kleboniškio miško parką nedidelio pikniko, skaitytoja ten atrado kalnus šiukšlių, o greitai nustatė ir priežastį, kodėl atliekos metamos kur papuola.

„Šiandien su drauge suplanavome smagiai praleisti laiką – pagalvojome, kad oras tobulas pasėdėti miške ir kažką išsikepti. Pasirinkome vieną iš poilsiaviečių Kleboniškio miške, kur yra stalas, suoliukai“, – pasakojimą pradėjo Justė.

Čia paliktas šiukšlynėlis, terodantis iškylautojų sąmoningumo trūkumą, iš pradžių jos nenustebino. Kad laiką gamtoje leisti būtų maloniau, draugės aprinko svetimas šiukšles. Tuomet vienkartinėje kepsninėje pasigamino mėsos, pavalgė ir visas šiukšles susirinko.

Susirinkusios savo ir kitų šiukšles, kur jas išmesti parke iškylautojos taip ir nerado / Skaitytojos nuotr.

„Ir tada staigmena staigmena – kiek ėjome, niekur Kleboniškyje neradome šiukšliadėžės. Parko prieigose kabo labai iškalbinga iškaba, nurodanti, kur skambinti pamačius šiukšlintoją. Tik mes su drauge susimąstėme – jei taip nenorime, kad terštų mišką, gal reikėtų bent vieną šiukšliadėžę pastatyti? Bent jau prie pagrindinio tilto?“ – dėstė Justė.

Šiukšles kaunietės tvirtina išsinešusios ir išmetusios artimiausiame konteineryje, kuris buvo maždaug už pusės kilometro – prie Šiaurės pr. 43 namo, netoliese parduotuvės „Čia“.

Atliekas teko nešti iki pat Šiaurės prospekto / Skaitytojos nuotr.

„Nenuostabu, kad visos pakrūmės pilnos šiukšlių tiek pačiame Kleboniškyje, tiek už jo, jei nėra nei vienos šiukšlinės“, – sekmadienio potyrius reziumavo Justė.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno medikai atliko sudėtingą operaciją be lytinio organo gimusiai merginai

Kauno rajone - ąžuolinis suolas antrajai Lietuvos religijai

Pasaulio ledo ritulio čempionate netikėtumas - estai įveikti ne iš karto

Kėdainių rajone aidėjo šūviai - įtariamasis sulaikytas

Į Paryžiaus parodą išvežtus paveikslus Kauno muziejus apdraudė 7 mln. eurų

Fiksuoja skaitytojas: ar Kauno neištiks Gedimino kalno Vilniuje likimas?

Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

Metų renginio startas: laukia savaitė karštų kovų ant ledo

Neblaivus vairuotojas pasišalino iš automobilio: policijos patruliai šukuoja teritoriją

Vyriausybė skatins gimdyti daugiau vaikų: vilioja šusnimi lengvatų