Kauno oro uoste nusileido naikintuvų lydimas lėktuvas – Kas vyksta Kaune

Kauno oro uoste nusileido naikintuvų lydimas lėktuvas

Antradienio rytą danguje virš Kauno gyventojai stebėjo neįprastą skrydį – orlaivį lydėjo du naikintuvai.

„Kas skraido Kauno dangumi su palyda? Pagal radarą matom, kad iš Eindhoveno nusileido Kaune ką tik lėktuvas MMF19, įdomu, kam jam palyda tokia. Ties Karmėlava ir pastebėjom, jog leidosi. Lėktuvo dydis ir palyda atrodė tikrai KIETAI!“ – apie 11.14 val. pranešė skaitytoja.

Panašių klausimų naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ sulaukė ir daugiau. Anot kauniečių, orlaivis su naikintuvų palyda buvo pastebėtas Šilainiuose ir kituose mikrorajonuose.

Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad šiek tiek po 11 val. Kauno oro uoste nusileido karinis skrydis.

Anot T. Vasiliausko, Kauno oro uoste nusileido vienas lėktuvas. „Jo paskirtį, kodėl ir iš kur jis čia skrenda, plačiau turėtų komentuoti Lietuvos kariuomenės atstovai“, – pridūrė T. Vasiliauskas.

Skrydžių stebėjimo svetainės „Flight radar“ duomenimis, MMF19 orlaivis pakilo iš Eindhoveno (Nyderlandai). Anot svetainės, orlaivis turi sąsają su NATO sąjungininkais.

Skrydis / Flightradar nuotr.

Lietuvos kariuomenės atstovas žiniasklaidai antradienį naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad minėtas skrydis buvo realus.

„Vyko NATO sąjungininkų treniruotė, kur dalyvavo skrydį i Lietuvą vykdęs orlaivis, jį lydėjo oro policijos misiją Latvijoje atliekantys naikintuvai“, – komentavo Lietuvos kariuomenės atstovas.

Orlaivį lydėjo naikintuvai / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas antradienį susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi Lietuvoje Jack Twiss Quarles van Ufford. Visgi Lietuvos kariuomenės atstovas negalėjo patvirtinti ar šis Nyderlandų ambasadoriaus vizitas Lietuvoje yra susijęs su minėtu skrydžiu.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA