Atkakliai varžovus spaudęs Kauno „Žalgiris“ graikų nepavijo | Kas vyksta Kaune

Atkakliai varžovus spaudęs Kauno „Žalgiris“ graikų nepavijo

/ „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Po trijų savaičių pertraukos, Kauno „Žalgiris“ (11-16) grįžo į Eurolygos kovas, bet pilnutėlėje arenoje namuose turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiacos“ (16-11) pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:95 (20:23, 19:18, 17:28, 20:26).

Per šio penktadienio varžybas Kauno „Žalgirio“ arena tradiciškai užsipildė iki pat lubų.

Pirmasis kėlinys Kauno „Žalgiriui“ buvo viltingas. Po L. Lekavičiaus tritaškio ir R. Šmits žvėriškos kovos, kėlinys užbaigtas atsiliekant 3 taškais – 20:23.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai toliau nepasidavė ir K. Lukošiūno tritaškis buvo komandą išvedęs į priekį rezultatu 31:30. Tačiau tai truko neilgai ir po kelių sėkmingų varžovų atakų žalgiriečiai kėlinį užbaigė vėl šiek tiek atsiliekant – 39:41.

Trečiasis kėlinys pradėjo slysti žaliai baltiems iš po kojų – Th. Walkup tritaškis ir M. Wright dėjimas į krepšį persvarą padidino iki dviženklio skirtumo. Žalgiriečiai nepasidavė ir rodė charakterį prieš graikus, bet rezultato kėlinio pabaigoje stipriai pataisyti nepavyko – 56:69.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai atkakliai puolė iš toli ir iš po krepšio, bet situacijos pataisyti nepavyko. Keli varžovų prasiveržimai užtvirtino svečių pranašumą – 76:95.

Vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri prieš rungtynes kalbėjo apie varžovus ir teigė, jog tai bus vienos sudėtingiausių varžybų šį sezoną.

„Rytojaus rungtynės bus kol kas sudėtingiausios, kurias žaidėme. Kodėl? Žaidėme prieš nuostabias komandas, bet šioje sezono stadijoje aiškiai matau, kad „Olympiacos“ grįžta į savo formą ir nugalėtojų mentalitetą. Jie gali atvykti su 5 žaidėjais ir vis tiek žais savo žaidimą. Turiu didžiausią pagarbą jiems. Tik vienas sunkus metimas iš jų nubraukė svajonę tapti čempionais. Jie nuostabiai žaidžia abiejose aikštės pusėse.

Kita priežastis, dėl kurios šis mačas bus sudėtingiausias – pertrauka, kuri atėjo, kai buvome ant bangos, mes sustojome. Nežinau, kaip mes rytoj atrodysime, nes buvome ritme, laimėjome susitikimus prieš nuostabius varžovus. O dabar viskas iš naujo. Kol nepamatysiu to šviesaus vaizdo, kurį mačiau iki pertraukos, tol nežinosiu, kaip mes atrodysime“, – teigė treneris A. Trinchieri.

Kauno komanda šio vakaro varžybas žaidė be traumą patyrusio Dovydo Giedraičio.

„Olympiacos“ į penktadienio rungtynes atvyko be Nigelio Williamso-Gosso, Nazo Mitrou-Longo, Giannoulio Larentzakio ir Nikola Milutinovo.

Kitas Eurolygos rungtynės Kauno „Žalgiris“ žais kovo 7 dieną, 21.05 val., Belgrade, kur rungsis su Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkais.

„Žalgiris“: K.Evansas 18, R.Šmitas 17, L.Lekavičius 10, T.Dimša 6 (5 rez. perd., 2 per. kam.), K.Lukošiūnas 6, L.Birutis 5 (5 atk. kam.), B.Manekas 4 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 4 (5 atk. kam.), E.Sumneris 3, K.Hayesas 3, A.Butkevičius 0.

„Olympiacos“: T.Walkupas 22, S.McKissicas 20, A.Petersas 16.

A. Trinchieri po varžybų pareiškė, jog varžovai kauniečius tiesiog sunaikino.

„Turėjome beveik mėnesio pertrauką, todėl buvome pametę fokusą, nedarėme ko reikia, buvome išsimušę iš ritmo. Po šiandienos varžybų galime išsinešti tik pamokas“, – teigė vyriausias treneris.

Atnaujinama informacija: Atkakliai varžovus spaudęs Kauno „Žalgiris“ graikų nepavijo

22:00 | Kauno „Žalgiris“ dėkoja fanams!

2024-03-01 22:00:23

21:51 | Galutinis rungtynių rezultatas 76:95

E. Sumner rungtynes užbaigia pelningu tritaškiu.

21:22 | Rezultatas po trečiojo kėlinio 56:69

Sėkmingai atkovotas ginčo kamuolys taškų negarantavo.

2024-03-01 21:22:14

21:18 | L. Lekavičiaus tritaškis

Rezultatas 56:66

2024-03-01 21:18:39

21:13 | „Žalgirio“ fanai pagerbė Ukrainoje žuvusį lietuvį Tadą Tumą

2024 m. vasario 23 d., Ukrainoje žuvo su Rusijos okupantais kovojęs lietuvis karys Tadas Tumas, šaukiniu „Milžinas“. Tai yra pirmasis Ukrainos kovos veiksmuose žuvęs lietuvis.

2024-03-01 21:13:47

20:58 | Th. Walkup kėlinį pradeda tritaškiu

„Žalgiris“ atsilieka 39:44

2024-03-01 20:58:00

20:42 | Rezultatas po antrojo kėlinio 39:41

Paskutinėmis kėlinio sekundėmis taškus pelno varžovų gynėjas Shaquielle Mckissic.