Girtos vairuotojos kelionę netoli Kauno sustabdė tik pareigūnų ištiestas „ežys“ | Kas vyksta Kaune

Girtos vairuotojos kelionę netoli Kauno sustabdė tik pareigūnų ištiestas „ežys“ per savaitę užfiksuota 415 greičio viršijimo atvejų

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, vasario 19-25 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET). Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 415 greičio viršijimo atvejų.

Praėjusios savaitės lakstūnas užfiksuotas ketvirtadienį. Vasario 22 d. apie 08.45 val. Kauno r., kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, automobilis „BMW“, vairuojamas vyro (g. 1993 m.), kur leistinas važiavimo greitis – 90 km/val., važiavo 147 km/val. greičiu. Vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Sekmadienį, vasario 25 d., apie 14.40 val. Kaune M. Riomerio g., pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen“, vairuojamą vyro (gim. 1975 m.). Nors vairuotojas, ką tik išvažiavęs iš netoliese esančių namų, teigė pareigūnams, kad šiandien nevartojo alkoholinių gėrimų, tačiau nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas. Netrukus vairuotojas prisiminė, kad vakar šiek tiek vartojo alkoholinius gėrimus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,71 prom.

Kiek anksčiau, šeštadienį, apie 08.10 val. Kaune, Savanorių pr., automobilį „Audi“, vairavo neblaivi moteris (gim. 1989 m.). Pareigūnams, mėginant sustabdyti vairuotoją, keliančią pavojų eismo saugumui, ši taranavo pareigūnų tarnybinį automobilį. Moteris sukėlė ne tik eismo įvykį, bet ir prieš jį – pavojingą situaciją, kai važiavo prieš eismą, kirto ištisinę liniją bei privertė kitus eismo dalyvius staiga stabdyti ar imtis kitų veiksmų savo ir kitų žmonių saugumui užtikrinti. Priverstinai sustabdyta vairuotoja teisinosi pareigūnams, kad ši nestojo, nes buvo išsigandusi. Vairuotojai nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,69 prom.

Tą patį savaitgalį, penktadienį, apie 16.55 val. Kaišiadorių r., kelyje A1, pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso dar viena neblaivi vairuotoja (gim. 1962 m.), kuri taip pat apgadino policijos tarnybinį automobilį ir kėlė pavojų eismo saugumui, todėl jos vairuojamam automobiliui „Škoda“ sustabdyti – Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai panaudojo specialią priemonę „ežį“. Moteriai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,62 prom.

Vasario 24 d., apie 13.30 val. Kėdainių r., Šėtos mstl., į pareigūnų akiratį pateko neblaivus dviratininkas (gim. 1970 m.) iš Pakruojo rajono. Vyras su pažeidimu sutiko ir gailėjosi, kad vyko alaus. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,66 prom.

Savaitgalį Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno ir Kėdainių miestuose bei rajonuose patikrino apie 3,5 tūkst. transporto priemonių. Jų metu nustatyta 11 neblaivių vairuotojų (Jų girtumo laipsnis svyravo nuo 0,54 prom. iki 1,45 prom.).

Iš viso per praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 16 neblaivių vairuotojų (dar 13 nustatė kolegos iš kitų padalinių) ir 12 asmenų, kurie vairavo transporto priemonę neturėdami tam teisės. Vykdytų priemonių metu pareigūnai nustatė ir kitus KET pažeidimus.

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA