Kauno „Žalgiris“ išvykoje lengvai susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“ | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ išvykoje lengvai susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“

BC „ŽALGIRIS“ NUOTR.

Kauno „Žalgirio“ (17-2) krepšininkai pratęsė pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (6/12) komandą 95:75 (24:13, 24:22, 27:20, 20:20).

Pirmuosius 4 taškus „Žalgiriui“ pelnė Laurynas Birutis, baudą įmetė Edmondas Sumneris, tritaškį pridėjo Keenanas Evansas – 8:2. Kauniečiai pratęsė tritaškių salvę: iš toli pasižymėjo Arnas Butkevičius, E. Sumneris, K. Evansas ir Tomas Dimša – 20:9. Pirmąjį kėlinį uždarė kovingai žaidusio Kevarriuso Hayeso 4 taškai – 24:13.

A. Butkevičius iš po krepšio ir L.Lekavičius tolimu metimu didino persvarą – 29:15. Rolandas Šmitas pelnė 5 taškus, reidą krepšinio link atliko E. Sumneris, o Brady Maneko tritaškis ir L.Biručio dėjimas skirtumą augino iki 18 taškų (41:23). Edgaras Ulanovas ir L. Birutis pataikė po vieną baudą, dar vieną laisvą tritaškį įmetė B. Manekas, gerą kamuolio judėjimą taškais vertė L. Birutis – 48:35.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai puikiai dalijosi kamuoliu: taškus po gražių perdavimų pelnė L. Birutis, R. Šmitas iš toli pataikęs Dovydas Giedraitis – 55:38. L. Birutis rinko dar 6 taškus, R. Šmitą greitame puolime surado E. Ulanovas, E. Sumnerio septintąjį rezultatyvų perdavimą realizavo K. Hayesas – 65:47. D. Giedraitis prasiveržė po krepšiu, B. Manekas pataikė 3 baudas, o K. Evansas pelnė 5 taškus – 75:55.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė juvelyrinis L. Lekavičiaus perdavimas K. Hayesui ir T. Dimšos tritaškis – 80:59. L. Lekavičius pelnė 5 taškus iš eilės, kamuolį perėmęs D. Giedraitis užbaigė dvi atakas iš eilės, o rungtynių pabaigoje vieną po kito dalijamus E. Sumnerio perdavimus užbaigė R. Šmitas ir K. Hayesas – 95:75.

„Žalgiris“: L. Birutis 17 (8 atk. kam.), K. Hayesas 12 (8 atk. kam., 3 per. kam.), K. Evansas 11, R. Šmitas 11, B. Manekas 9, D. Giedraitis 9, L. Lekavičius 8 (5 rez. perd.), E. Sumneris 6 (11 rez. perd., 3 per. kam.), T. Dimša 6, A. Butkevičius 5, E. Ulanovas 1, D. Lavrinovičius 0.

„Neptūnas“: Ą. Tubelis 25 (9 atk. kam., 2 per. kam.), I. Sargiūnas 11 (2 per. kam.), M. Pacevičius 11.