I. Burlinskaitė pateko į nepavydėtiną situaciją: Kauno viešbutyje pasigedo 20 tūkst. vertės papuošalo | Kas vyksta Kaune

I. Burlinskaitė pateko į nepavydėtiną situaciją: Kauno viešbutyje pasigedo 20 tūkst. vertės papuošalo

Lrytas.lt 2024/01/30 10:53
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / R. Tenio nuotr.

M.A.M.A. apdovanojimuose Lietuvos garsenybės spindėjo prabanga ir išskirtiniais įvaizdžiais. Renginio nepraleidusi ir savo prabangiu įvaizdžiu nustebinusi sporto trenerė, nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė kartu su vyru Liudu Vaisieta pasibaigus renginiui pateko į nemalonią situaciją.

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ I. Burlinskaitė pasakojo, kad po pagrindinės apdovanojimų ceremonijos jiedu su vyru ruošėsi vykti į dūzges bei norėjo pasipuošti 20 tūkstančių vertės papuošalu, tačiau paskutinė minutę persigalvojo ir brangų aksesuarą paliko viešbučio kambaryje.

„Vakar apturėjau daug nervų ir streso, bet šiandien paskambino vyras ir viskas baigėsi gerai. Nebuvo nuotaikos geros, bet šiandien esu nusiteikusi pasimėgauti. Manau, kad taip gali atsitikti bet kam, bet, kaip visada, tai atsitinka būtent man“, – pasakojo I. Burlinskaitė.

„Su vyru dalyvavome M.A.M.A. apdovanojimuose, nakvojome „Moxy“ viešbutyje, kur vyko ir vakarėlis. Persirengiau ir vyro klausiau, ar reikia kokio nors papuošalo, nes buvau atsivežusi labai brangų deimantų vėrinį, kurio vertė yra 20 tūkst.

Su vyru nusprendėme, kad jo nereikia, tai aš jį padėjau atgal į maišelį, kur visi kiti papuošalai. Atsikėliau ryte, viską apsižiūrėjau, lyg ir atrodė, kad nieko nepamiršau, tą maišiuką paėmiau, persidėjau į lagaminą, tada vakar persirengiau, galvoju, tiktų tas papuošalas ant kaklo. Atsidariau maišiuką ir pamačiau, kad nėra to brangiausio papuošalo ant kaklo.

Na ir ką – ir viskas, stresinė situacija. Buvau įsitikinusi, kad jis tikrai yra su manimi, bet jo nebuvo. Mąsčiau, kad vienintelė galimybė, kur jis paliktas, tai yra „Moxy“ viešbutis. Nes turbūt buvau padėjusi kažkur kitur.

Skambinau, kalbėjau ir su viešbučio direktore, visi operatyviai sureagavo ir stengėsi man padėti. Bet šansų neturėjau, kad jis atsiras.

Ryte nusprendžau neiti fotografuotis, nes apturėjau daug streso. Liudas bandė nuraminti, kad vis dėlto čia tik daiktai. Užmigau ir ryte girdžiu skambina Liudas, sako, įsijunk „Viber“ žinutes“, – tęsė Indrė.

Laimei istorija pasibaigė laimingai. Indrės vyras Liudas nuvažiavo į Moxy viešbutį, iškuitė konteinerius ir rado papuošalą.

„Man atrodė, kad tai praktiškai neįmanoma. Labai didžiuojuosi savo vyrui, nes ne kiekvienas taip pasielgtų. Taip pat dėkoju „Moxy“ direktorei ir visam personalui, kurie prisidėjo ir viskas baigėsi laimingai. Labai mane pradžiugino, kai paskambino Liudas, net apsiverkiau.

Aišku, tai tik pinigai, bet kaina tikrai didelė ir turiu būti atsakinga, jį prižiūrėti, nepaleisti iš akių, palikti saugiai. Įsivaizdavau, kad viskas taip ir yra, bet vyras mane realiai išgelbėjo. Tai šiandien švęsime“, – kalbėjo I. Burlinskaitė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA