D. Rapšio rankose Europos čempionato bronza ir dar vienas bilietas į finalą | Kas vyksta Kaune

D. Rapšio rankose Europos čempionato bronza ir dar vienas bilietas į finalą

D. Rapšys (dešinėje) / David Damnjanovic / European Aquatics nuotr.

Rumunijoje vykstančiame Europos čempionate trumpame (25 m) baseine – dar vienas apdovanojimas Danui Rapšiui. Lietuvos sportininkas iškovojo bronzą vyrų 200 m plaukimo kompleksiniu būdu finale.

Trenerių Inos Paipelienės ir Pauliaus Povilionio auklėtinis distanciją įveikė per 1 min. 53,49 sek. ir buvo labai arti karjeros rekordo (1.53,37 min.), rašoma Lietuvos plaukimo federacijos pranešime spaudai.

Europos čempionu tapo britas Duncanas Scottas (1.50,98 min.), o sidabras atiteko italui Alberto Razzetti (1.53,09 min.).

Po mažiau nei pusvalandžio Šiaulių „Delfino“ plaukikas vėl šoko į baseiną ir varžėsi vyrų 200 m laisvu stiliumi pusfinalyje.

Pirmajame plaukime dalyvavęs D. Rapšys finišavo trečias (1.43,52 min.) ir to pakako dar vienam finalui. Bendroje įskaitoje Lietuvos sportininkas užėmė aštuntą vietą.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko rumunas Davidas Popoviči (1.42,04 min.).

Šios rungties finalas įvyks šeštadienio vakarą.

Rytojaus varžybose turėtume išvysti visus šešis čempionate dalyvaujančius lietuvius.

Visi lietuvių rezultatai

Čempionate dalyvauja Danas Rapšys (200/400 m laisvu st., 200 m kompl. b.), Andrius Šidlauskas (50/100/200 m krūtine, 100 m peteliške), Erikas Grigaitis (50/100/200 m nugara), Kajus Stankevičius (50/100/200 m nugara), Adomas Gatulis (100 m krūtine, 100/200 m kompl. b.) ir Smiltė Plytnykaitė (50/100/200 m laisvu st.).

Europos čempionate dirba ir tarptautinės kategorijos teisėjas iš Lietuvos – Robertas Vilkelis.

Varžybas galima stebėti per EUROVISION SPORT, vakarinę varžybų dalį nuo 18 val. tiesiogiai transliuoja LRT.lt ir/arba LRT PLIUS.