Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Kauno mugėje“ | Kas vyksta Kaune

Visos dovanos po vienu stogu – „Didžiojoje Kalėdinėje Kauno mugėje“

/ Organizatorių nuotr.

Gruodžio 9-10 dienomis „Žalgirio arena“ taps kalėdinių miesteliu po vienu stogu. Arenoje susiburs kone 150 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų.

Kauno Kalėdų mugė / Organizatorių nuotr.

Pasak organizatorių, mugės metu Kauno miesto gyventojai bei miesto svečiai, užsukę į „Žalgirio areną“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

Kauno Kalėdų mugė / Organizatorių nuotr.

„Šventinę atmosferą kurs kone 150 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu,“ – teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Kaune dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

Kauno Kalėdų mugė / Organizatorių nuotr.

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Kauno Kalėdų mugė / Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

Kauno Kalėdų mugė / Organizatorių nuotr.

„Didžioji Kalėdinė Kauno mugė“ vyks gruodžio 9-10 dienomis, „Žalgirio arenos”, 0 ir 1 aukšto foje.

DARBO LAIKAS:

gruodžio 9 d. 10 val. – 15.30 val.

gruodžio 10 d. 10 val. – 14 val.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Sekite naujienas „facebook“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA