Girto piliečio atskubėjo tramdyti keturi policijos ekipažai – Kas vyksta Kaune

Girto piliečio atskubėjo tramdyti keturi policijos ekipažai

STOP kadras iš skaitytojo vaizdo įrašo

Trečiadienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas prie Kauno autobusų stoties pastebėjo gausias policijos ir medikų pajėgas. Kaip paaiškėjo, policijos pareigūnai sulaikė girtą pilietį, kurį išvežė į nakvynės namus išsimiegojimui.

„Prie stoties baisulinės policijos ir medikų pajėgos“, – naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ 18.59 val. pranešė skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu.

Skaitytojo teigimu, į įvykio vietą atvyko keturi policijos ekipažai ir medikai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budintis pareigūnas informavo, kad policijos ekipažai į Vytauto prospekte sulaikė alkoholio padauginusį pilietį.

„18.42 val. sulaikytas pilietis, padauginęs alkoholio. Pranešimas dėl jo nebuvo gautas, niekas nenukentėjo. Neblaivus pilietis išvežtas į nakvynės namus“, – pranešė Kauno AVPK budintis pareigūnas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA