Dainininkės Dž. Butkutės vyras vėl įsivėlė į nemalonumus: antrą kartą pasirodė teisme | Kas vyksta Kaune

Dainininkės Dž. Butkutės vyras vėl įsivėlė į nemalonumus: antrą kartą pasirodė teisme

delfi.lt 2023/11/06 15:10
Džordana Butkutė, Elegijus Strasevičius / R. Šeškaičio nuotr.

Prieš kurį laiką ne kartą teistas atlikėjos Džordanos Butkutės sutuoktinis Elegijus Strasevičius vėl įsivėlė į nemalonumus – garsus vyras kaltinamas laikęs didelį kiekį psichotropinių medžiagų. Lapkričio 6-ios rytą E. Strasevičius jau antrą kartą pasirodė teisme.

Kaip praneša tv3.lt, teisme pasirodė ne tik jis, bet ir kitas kaltinamasis – gydytojas urologas Arūnas Stepučinskas. Liudytojo teigimu, gydytojas išrašydavo raminamuosius vaistus „Xanax“, nors su urologine paskirtimi jie neturi nieko bendro. Pasak minėto naujienų portalo, receptai, kuriuos pasiimdavo liudininkas, būdavo užpildyti skirtinga rašysena, tačiau parašas uždėtas A. Stepučinsko. Taip pat pranešama, kad gydytojas urologas buvo linkęs stipriai vartoti alkoholį.

A. Stepučinskas kaltę pripažino, jam gresia 5 metai nelaisvės.

Spalio 9-osios rytą Kauno apygardos teisme vyko pirmasis teisiamasis posėdis, kuriame pasirodė ir E. Strasevičius.

Žmonės.lt pranešė, kad kitas liudininkas Rokas Ruginis, kuris yra buvęs Dominykos Stepučinskaitės vaikinas, sakė žinojęs, kad jo tuometinė mylimoji pati pildydavo psichotropinių vaistų receptus, ant kurių savavališkai užsidėdavo tėčio atspaudą. Pasak vaikino, mergina pasinaudodama receptais pirkdavo vaistus dideliais kiekiais ir juos vartodavo.

Kratos metu rado krūvas tuščių receptų blankų

Kauno apygardos teismas nagrinėja baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai disponavus labai dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų pareikšti praeityje ne kartą teistam atlikėjos Džordanos Butkutės sutuoktiniui Elegijui Strasevičiui.

Kartu su juo į teisiamųjų suolą sėdo šiuo metu jau mediko praktika nebesiverčiantis, į pensiją išėjęs urologas Arūnas Stepučinskas ir jo paslaugomis besinaudojusi sutuoktinių pora.

Ši istorija prasidėjo Kauno policijai gavus operatyvinės informacijos apie galimą prekybą kvaišalais. Atlikę kratą pareigūnai bute, kuriame gyveno mediko A. Stepučinsko dukra, rado krūvas tuščių receptų blankų, patvirtintų šio gydytojo antspaudu bei parašu.

Dž. Butkutės vyras pats sau „paskyrė“ stiprių raminamųjų

Įtariant, jog užčiuopta pogrindinė nelegalios prekybos receptiniais vaistais schema, policijos pareigūnai užklausė visų vaistinių, prašė pateikti informaciją, kokie medikamentai pirkti su šiais gydytojo urologo pasirašytais ir jo antspaudu patvirtintais receptais.

Tada paaiškėjo, jog tarp pirktų medikamentų esama nemažai tų, kurie priskiriami psichiką veikiančių vaistų kategorijai. Teisėsaugininkams toliau narpliojant painią schemą, išsiaiškinta, jog neteisėtai psichotropinius vaistus pirko ir Dž. Butkutės sutuoktinis E. Strasevičius.

Bylos duomenimis, jis laikotarpiu nuo 2020 m. 09 mėn. iki 2021 m. 07 mėn. įgijo ne mažiau kaip 25 neužpildytus receptinius blankus, patvirtintus gydytojo A. Stepučinsko antspaudu ir dalimi patvirtintų gydytojo parašu. Įrašęs pageidautino medikamento pavadinimą, kaunietis keliaudavo į vaistinę.

„Delfi“ žiniomis, E. Strasevičius pasinaudodamas suklastotais receptais savo reikmėms pirko stipriai veikiantį triazolobenzodiazepinų grupei priklausantį raminamąjį preparatą.

Kaltino pandemiją ir emocinę būklę

Atlikėjos sutuoktinis neneigė savo kaltės, pripažino, kad stipriai veikiantys raminamieji vaistai buvo reikalingi asmeniniams tikslams. Esą dėl pandemijos nevyko koncertai ir kiti vieši pasirodymai, todėl žymiai sumenko šeimos pajamos, galiausiai išsibalansavo emocinė būklė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA