Įspėja augintinių šeimininkus: pasivaikščiojimas Dainavos parke gali būti lemtingas | Kas vyksta Kaune

Įspėja augintinių šeimininkus: pasivaikščiojimas Dainavos parke gali būti lemtingas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Praėjusią savaitę į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi moteris, kuri nori įspėti visus keturkojų šeimininkus. Jos žiniomis, pasivaikščiojimas Dainavos parke augintiniams gali būti lemtingas – čia esą mėtomi nuodai.

„Šiandien ryte vedžiojant šunį sutikau moterį su šuniuku, kuri pranešė šią žinią. Pasirodo, Dainavos parke šiandien, gal ir prieš tai, dviračiu važinėja suaugęs vyras, su mėlynu šalmu ir dviem krepšiais, iš kurių traukia ir mėto nuodus. Moteriai paklausus, ką ponas daro, jis atsakė: „Čia nei vieno šuns man nebeliks“.

Moteris pasakė, kad iškvies policiją, bet jis staigiai numynė tolyn. Prašau paviešinkite tai, kad žmonės būtų atsargūs vedžiojant savo keturkojį draugą ir jei pamatys šį žudiką, tegul staigiai kviečia policiją“, – penktadienį informacija su naujienų portalu „Kas vyksta Kaune“ pasidalijo skaitytoja.

Anot jos, vyras, galimai nuodijantis gyvūnus, Dainavos parke buvo pastebėtas rugsėjo 29 dieną 9.30-11 val. ryto.

„Nuotraukų neturiu, moteris, kuri matė visą tai, teigė, kad plikus nuodus, be maisto mėtė. Ji taip pat teigė, kad kaimynės šuo jau jaučiasi blogai“, – pridūrė moteris.

Tuo metu kaip antradienį naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Komunikacijos poskyris, parko teritoriją aptarnaujantys Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai pranešimo ar pareiškimo dėl tokio įvykio nėra gavę.

„Tyrimų dėl tokių atvejų šiais metais nebūta“, – pridurta Kauno apskr. VPK komentare.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA