Ieties metikė I. Jakubaitytė Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate sužibo auksu | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2023/09/21 21:06
Indrė Jakubaitytė / LLAF, R. Trakio nuotr.

Ketvirtadienį Peskaroje (Italija) prasidėjusiame Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate Indrė Jakubaitytė iškovojo auksą ieties metimo sektoriuje.

Moterų amžiaus grupės per 45-erius metus varžybose lietuvė įrankį nuskraidino 44,50 m.

Antrą vietą užėmusi ukrainietė Lilija Apolosova atsiliko penkiais metrais (39,48 m), trečia buvo prancūzė Twiggy Lejeune-Vazquez (33,87 m). Varžybose dalyvavo 9 konkurentės.

47-erių daugkartinė Lietuvos čempionė ir olimpietė pernai tapo ir pasaulio veteranų čempione, o užpernai fiksavo tos pačios amžiaus grupės planetos rekordą – 53,89 m.

Kartu su ja Peskaroje startuos iš viso 19 Lietuvos lengvaatlečių.

Pirmą varžybų dieną rutulio stūmime (per 55-erius metus) Gintautas Misevičius užėmė penktą vietą (13,12 m), o Ryšardas Malachovskis – aštuntą (12,58 m). Amžiaus grupėje per 60 metų rutulio stūmikas Saulius Svilainis buvo septintas (12,94 m).