Kauno rajono Trečiojo amžiaus universitete prasidėjo nauji mokslo metai – Kas vyksta Kaune

Kauno rajono Trečiojo amžiaus universitete prasidėjo nauji mokslo metai

Kauno rajono Trečiojo amžiaus universitete prasidėjo nauji mokslo metai / KRS nuotr.

Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje šventiškai pradėjo 12-uosius mokslo metus, rašoma Kauno rajono savivaldybės internetinėje svetainėje.

Džiugu, kad kasmet universitetas auga. Šiais metais duris atidarė du nauji fakultetai Akademijos ir Užliedžių seniūnijose, kuriuose žinių semsis 45 senjorai. Nuo šiol Kauno rajono senjorai galės mokytis 16-oje iš 25 seniūnijų: Babtų, Domeikavos, Ežerėlio, Garliavos, Kačerginės, Karmėlavos, Lapių, Rokų, Ringaudų, Raudondvario, Vilkijos, Zapyškio, Samylų, Kulautuvos, Akademijos ir Užliedžių.

Kauno rajono Trečiojo amžiaus universitete prasidėjo nauji mokslo metai / KRS nuotr.

„Pernai nuveikėte labai daug, todėl neabejoju, kad ir naujieji mokslo metai bus kupini ryžto mokytis, tobulėti. Padrąsinkite naujokus, kurie tik šįmet prisijungė prie mūsų, padėkite jiems greičiau įsilieti į mūsų bendruomenę. Gero jums starto ir puikių mokslo metų“, – linkėjo Kauno rajono TAU rektorė Edita Žaromskienė.

Universiteto rektorė pasakojo, kad senjorai besimokydami atranda naują gyvenimo prasmę. „Skatiname senjorus ne tik tobulėti, semtis žinių, bet ir dalyvauti savanoriškoje veikloje. Šįmet kviesime studentus savanoriauti grupėmis, todėl paruošėme naują socialinį projektą „Geri darbai vietos bendruomenei“, – laukiančias naujoves pristatė E. Žaromskienė.

Susirinkusius universiteto lankytojus su mokslo metų pradžia sveikino ir Kauno rajono savivaldybės vicemerė Raminta Popovienė.

„Žinios ir mokymasis veda mus į priekį, leidžia geriau pažinti save, atrasti naujas savirealizacijos formas. Linkiu sėkmingų metų ir kad visus metus jus suptų nuostabūs žmonės, kurie ves jus pažinimo keliu“, – sakė vicemerė.

Raminta Popovienė / KRS nuotr.

Kauno rajono TAU – neformaliojo suaugusiųjų švietimo institucija, kurios tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmonių aktyvumą, užimtumą, dalyvavimą visuomenės ir savarankiško gyvenimo srityse. Universitetas įkurtas 2012 m. Pradžioje universitete mokėsi 200 studentų, šįmet jau mokysis daugiau nei pusė tūkstančio.

Universitetas 2 kartus per mėnesį organizuoja užsiėmimus savivaldybės patalpose: seniūnijose, kultūros centruose, bendrojo ugdymo įstaigose, viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose.

Senjorai mokosi apie sveiką gyvenseną, politinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, asmeninių finansų valdymą, elektronines paslaugos, asmens duomenų apsaugą, literatūrą, meną, psichologiją ir t.t.

TAU veiklą finansuoja Kauno rajono savivaldybė, prie universiteto veiklos labai prisideda ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras, Socialinių paslaugų centras, mokyklos, kultūros centrai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA