Pajūryje užpultas kaunietis plaukų stilistas K. Murauskas – Kas vyksta Kaune

Pajūryje užpultas kaunietis plaukų stilistas K. Murauskas

Lrytas.lt 2023/09/17 14:17
Karolis Murauskas / Lrytas.lt montažas

Atostogaudamas pajūryje plaukų stilistas Karolis Murauskas (39 m.) pakliuvo į nemalonią situaciją. Su bičiuliu vaikščiodamas Palangoje, Jono Basanavičiaus gatvėje, vyras buvo užpultas, kaip pats sako, neadekvačiai besielgenčio žmogaus.

Nepažįstamasis juodu plūdo necenzūriniais žodžiais, sekė iki pat restorano, o ten – ragino padavėjus jų neaptarnauti.

„Vaikščiojom po J. Basanavičiaus gatvę ir staiga mus užsipuolė akivaizdžiai neadekvatus pilietis. Iš pradžių ėmė rėkti, kad mes greitai mirsim, pusiau juokais, pusiau rimtai. Pačiupęs už rankos vos pirštų neišsuko. Jo mintys šokinėjo nuo vienos temos prie kitos.

Atsekė mus iki legendinės „Žuvinės“ ir ten, personalo akivaizdoje, vėl ėmė rėkti, išvadino rusais ir plūdo kitais žodžiais. Šūkavo, kad restoranas nepriimtų rusų“, – apie nemalonų incidentą lrytas.lt pasakojo jis.

Vyras teigė iš vietinių girdėjęs, jog toks nepažįstamojo elgesys ne vienerius metus drumsčia gyventojų ir poilsiautojų ramybę.

„Labai išsigandau, nes gyvenime taip nutiko pirmą kartą. Esu labai sukrėstas. Nesmagu, kad tokie dalykai vyksta dar vidury dienos, kai drumsčiama poilsiautojų ramybė.

Anot žmonių, tas pilietis visus čia nuo ryto aprėkia savo neadekvačiais pasisakymais“, – nuogastavo plaukų stilistas.

Pasiteiravus, kaip šį nemalonų incidentą K. Murauskas sprendė, jis neslėpė dėkingumo restorano darbuotojams, kurie padėjo nepažįstamąjį išprašyti.

„Esu dėkingas personalui už tai, kad padėjo pilietį išprašyti. Be jų pagalbos nesžinia, kaip viskas būtų susiklostę“, – teigė jis.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA