Europos futbolo čempionato atrankoje – serbų žvaigždės įvarčių suvarpyta Lietuva | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2023/09/11 00:28
/ ELTA / T. Vinciko nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė lieka be pergalių atrankoje į kitų metų Europos čempionatą – Edgaro Jankausko auklėtiniai sekmadienį namie neprilygo Serbijai. Kaune Dariaus ir Girėno stadione mūsiškiai krito 1:3 (1:3).

Po šio pralaimėjimo Lietuva yra G grupės dugne – per penkerias rungtynes turi iškovojusi du taškus. Serbija su dešimt žengia antra, bet taškais išsilygino su rungtynėmis mažiau žaidusia Vengrija.

Pirmąjį tarpusavio mačą taip pat laimėjo Serbija – 2:0.

Šį kartą jie į visus klausimus atsakė per pirmą kėlinį – puikius komandos draugų perdavimus įvarčiais iš patogių padėčių vertė serbų puolimo žvaigždė Aleksandras Mitrovičius.

„Hatricku“ pasižymėjęs puolėjas įvarčius į Lietuvos vartus siuntė 21, 32 ir 43 min., pirmus du pelnydamas galva.

28-erių žaidėjas nacionalinėje rinktinėje jau yra pasižymėjęs 55 kartus.

Nuotaiką ir situaciją prieš pat pertrauką kiek pagerino Gytis Paulauskas, pelnęs įvartį ir kiek sušvelninęs skirtumą.

Antrame kėlinyje Serbija toliau išliko aktyvesnė ir pavojingesnė, atliko kelis pavojingus smūgius, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Šiame susitikime vyrų rinktinėje debiutavo 20-metis Matijus Remeikis, aikštėje pasirodęs po keitimo antrojo kėlinio pradžioje.

Primename, kad penktadienį Edgaro Jankausko auklėtiniai Kaune 2:2 sužaidė su Juodkalnija. Savo ruožtu serbai namuose 1:2 lyderių kovoje turėjo pripažinti Vengrijos rinktinės pranašumą.

Kitas rungtynes atrankoje Lietuvos rinktinė žais spalio mėnesį – 14 d. išvykoje su Bulgarija, o 17 d. namie priims Vengriją.