Buvusi E. Dragūno mylimoji paatviravo: dar būdama su skandalingu atlikėju nutraukė nėštumą – Kas vyksta Kaune

Buvusi E. Dragūno mylimoji paatviravo: dar būdama su skandalingu atlikėju nutraukė nėštumą

Lrytas.lt 2023/08/28 19:26
Egidijus Dragūnas, Eleonora Sebrova / Lrytas.lt archyvo nuotr.

Dainininkė Eleonora Sebrova (38 m.) su skandalingu dainininku Egidijumi Dragūnu-Selu (47 m.) ilgus metus dalijosi bendra buitimi ir kūryba. Tačiau tikras santykių audras išgyvenę mylimieji skirtingais keliais pasuko prieš kelis metus, o dabar E. Sebrova ryžosi atvirai išpažinčiai.

Ją į savo Delfi.tv laidą „Nepatogūs klausimai“ pakvietė Rolandas Mackevičius. Čia moteris pasakojo apie nelengvą gyvenimą su Lietuvos žvaigžde.

Eleonora atskleidė, kad dar būdami kartu, Selas ją nuvežė į kliniką tam, kad atliktų abortą.

„Taip. Gal čia nereikia nieko kaltinti, nes čia abiejų. Dėl to gailiuosi, ėjau išpažinties. Tokia mano nuodėmė. Negaliu nei jo kaltinti, nei ką“, – atvirai prisipažino E. Sebrova.

Žinoma moteris teigė patyrusi psichologinį smurtą.

„Buvo visokio, apie kurį nenoriu kalbėti. Pakalbėsiu, kai ateis laikas. Kol kas geriau palaikysiu sau. Ne tam kūriau tą projektą, kad jį nugriaučiau. Jis Lietuvos žvaigždė“, – kalbėjo ji.

Eleonora kalbėjo, kad ji beprotiškai buvo įsimylėjusi Egidijų: visuomet už viską jam atleisdavo. Be to, jis su ja buvo kitoks, nei prie kitų.

„Susitikdavome pas mamą, jis papjaustydavo salotų su svogūnais, išsikepdavome dešrelių, vodkės ir filmą užsidėdavome. Ko daugiau reikia? Kalbi su žmogumi ir tave jis supranta, o tu jį supranti. Tu išplaukęs, laikas bėga ir nieko nereikia.

Man iš jo jokių pinigų nereikėjo, man duok su juo pabūti, dainų paklausyti. Aš gal jį vartojau, jis mane. Gal buvo toks vartotojiškas santykis“, – „Nepatogiuose klausimuose“ sakė E. Sebrova.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA