D. Karalienė ir D. Rimkutė iškovojo pasaulio irklavimo taurės varžybų sidabrą | Kas vyksta Kaune

D. Karalienė ir D. Rimkutė iškovojo pasaulio irklavimo taurės varžybų sidabrą

DELFI, Kas vyksta Kaune 2023/07/09 16:08
Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė / LIF notr.

Šveicarijoje vykusiose pasaulio irklavimo taurės III-ojo etapo varžybose lietuvės Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė (W2x) iškovojo sidabro medalius.

Moterų porinių dviviečių valčių A finale lietuvės finišavo per 6 min. 45,46 sek. ir nusileido tik favoritėms rumunėms – Ancuta Bodnar ir Simona Radis greitesnės buvo beveik keturiomis sekundėmis (6 min. 41,96 sek.).

Rumunių pora – olimpinės, pasaulio ir Europos čempionės.

Bronzą iškovojo Kinijos sportininkės Lu Shiyu ir Shen Shuangmei – 6 min. 48,32 sek.

Kitiems Lietuvos atstovams sekėsi ne taip gerai.

Moterų vienviečių B finale Viktorija Senkutė buvo greičiausia – 7 min. 32,96 sek. ir galutinėje įskaitoje liko septinta.

Vyrų vienviečių B finale Dovydas Nemeravičius finišo trečias ir galiausiai užėmė 9-ąją vietą.