Kauno miestas stiprina susisiekimą su Kauno rajonu: atnaujinti viešojo transporto maršrutai | Kas vyksta Kaune

Kauno miestas stiprina susisiekimą su Kauno rajonu: atnaujinti viešojo transporto maršrutai

Kauno miestas stiprina susisiekimą su Kauno rajonu / KMS nuotr.

Viešuoju transportu pasiekti Kauno priemiesčius – dar patogiau. Nuo šiandien patogesnį susisiekimą užtikrina penki nauji ir trys prailginti „Kauno autobusų“ maršrutai, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Šių metų pradžioje dėl tokio sprendimo sutarė ir bendrą iniciatyvą parašais įtvirtino miesto ir rajono merai Visvaldas Matijošaitis bei Valerijus Makūnas.

Nuo šios savaitės „Kauno autobusai“ pradėjo kursuoti į priemiesčius. Suplanuoti penki nauji ir trys prailginti maršrutai. Taigi mūsų bendradarbiavimas su Kauno rajonu tampa dar artimesnis. Pastaraisiais metais Kaunas padarė rekordines investicijas atnaujinant autobusų ir troleibusų parką. Dabar jo vidutinis amžius yra vienas „jauniausių“ visoje Europoje.

Be to, veikia moderni elektroninio bilieto sistema, fiksuojanti vis didesnius keleivių srautus. Džiugu, kad nuo šiol tuo galės naudotis ir rajono gyventojai, rašoma pranešime.

Kauno miestas stiprina susisiekimą su Kauno rajonu / KMS nuotr.

Nuo pirmadienio atnaujintais ir papildytais visuomeninio transporto maršrutais patogiai pasiekiamos ir šios gyvenvietės bei vietovės: Mastaičiai, Ringaudai, Neveronys, Voškonių, Kumpių ir Šilelio kaimai bei Karmėlavos kapinės.

Viešojo transporto tvarkaraščių pokyčiai pasitarnaus ir Kauno laisvajai ekonominei zonai (LEZ). Į Neveronis vieno maršruto reisai nukreipti per LEZ1 ir LEZ2 teritorijas bei Sergeičikų I ir II kaimus.

„Savivaldybių bendradarbiavimas ir šiandieninės naujovės yra darnaus judumo pamatas. Esame optimistiški, kad pokyčiai viešajame susisiekime, kurie yra kritiškai svarbūs dabartinių Kauno LEZ investuotojų darbuotojams ir potencialiems naujakuriams, ilgainiui atvers galimybes didesniam čia dirbančiųjų mobilumui“, – prideda Kauno LEZ generalinis direktorius Vytautas Petružis.

Keleiviai, vykdami naujais bei prailgintais maršrutais, už keliones gali atsiskaityti mobiliąja programėle „Žiogas“ ir el. bilieto kortelėmis.

Kauno miestas stiprina susisiekimą su Kauno rajonu / KMS nuotr.

5 nauji autobusų maršrutai:

• 6B (Kauno pilis–Mastaičiai)
• 48B (Kaniūkai–Raudondvaris/Šilelis)
• 48C (Kaniūkai–Raudodvaris/Didvyriai)
• 69 (Kovo 11-osios g.–LEZ–Neveronys)
• 69B (Kovo 11-osios g.–Narėpai–Karmėlavos kapinės)

3 prailginti autobusų maršrutai:

• 18 (Geležinkelio stotis–VDU Žemės ūkio akademija–Ringaudai)
• 23 (Domeikava–Rokai/Voškoniai)
• 57G (Urmo turgus–Šilainiai/Kumpiai)

6B, 18, 23, 57G, 69 ir 69B maršrutus darbo dienomis aptarnaus dideli autobusai. Savaitgaliais, esant mažesniems keleivių srautams, kai kuriais maršrutais kursuos mažesnieji.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA