Visą savaitgalį prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliavo Kaziuko mugė - Kas vyksta Kaune

Visą savaitgalį prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliavo Kaziuko mugė

/ „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Tris dienas Nemuno saloje, prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliavo ir įvairiomis gėrybėmis kauniečius bei miesto svečius viliojo tradicinė Kaziuko mugė. Gyventojai čia galėjo įsigyti ir apžiūrėti įvairius gaminius – nuo rūkytos žuvies, iki naminės giros. Čia jie sutiko bitininkus, amatininkus, menininkus, konditerius ir daugelį kitų.

Jau penktadienį prie „Žalgirio“ arenos vakare buvo galima sutikti ne vieną mugę pasidžiaugti norintį lankytoją, o šeštadienį mugėje šurmuliavo visa galybė žmonių, o juos linksmino įvairūs koncertai ir renginiai. Turbūt apsilankyti ir pakvėpuoti gardžiai kvepiančiais skanumynais mugėje paskatino ir tam palankus oras – švietė ir maloniai šildė bei džiugino skaisti pavasario saulė.

Sekmadienį oras taip pat džiugino, nors ir buvo šiek tiek debesuota, ir žmonių mugėje buvo galima sutikti ne ką mažiau nei kitomis dienomis. Mugėje slampinėjo ir romų tautybės moterytės, siūliusios kvepalus nemokamai, bet su malonumu stebėjo ir prasivėrusias pinigines.

„Gerai, kad oras geras. O kai lietus koks ar koks velnias daros, tai ir žmonių mažiau“, – dalijosi mugės prekybininkai.

Kauno „Kaziuko mugės“ erdvėje buvo formuojami specialūs „kiemeliai“, kuriuose atskiros dalyvių grupės reprezentavo savo gaminius ir veiklos išskirtinumą. Čia pat įsikūrė svečių iš užsienio alėjos bei maitinimo ir kultūrinės zonos.

Šventėje visus linksmino mobilios liaudiškos muzikos kapelos, vyko įvairūs žaidimai ir šokiai, liaudies meistrai demonstravo ir mokė įvairių amatų, buvo įvairių siurprizų ir įdomybių. Jauniesiems mugės lankytojams Nemuno saloje veikė pramogų parkas su karuselėmis, įvairiomis lipynėmis ir žaidimais, vyko atskira kultūrinė programa.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA