Vakariniame aplinkkelyje „pabėgę“ „Lidl“ vežimėliai apgadino du automobilius - Kas vyksta Kaune

Vakariniame aplinkkelyje „pabėgę“ „Lidl“ vežimėliai apgadino du automobilius

Asociatyvi / Skaitytojo nuotr.

Vėlyvą penktadienio vakarą, vakariniame aplinkkelyje, vairuotojai susidūrė su netikėta kliūtimi kelyje. Du automobilius apgadino iš krovininio automobilio „pabėgę“ parduotuvės vežimėliai.

„Vakar vakare, važiuojant nuo Akademijos link „Megos“, šalikelėje stovėjo policija ir keli automobiliai ant avarinio. Taip pat mėtėsi ir parduotuvės vežimėlis ne vienas. Iš kur jie ten atsirado ir kas nutiko?“ – klausė skaitytojai.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, jog kovo 17 dieną, apie 23 valandą, kelyje A5, už Č. Radzinausko tilto, Klaipėdos kryptimi, iš krovininio automobilio iškrito vežami „Lidl“ parduotuvės prekių vežimėliai ir apgadino iš paskos važiavusius du automobilius.

Pavojus eismui buvo, todėl iškviesti pareigūnai. Iš krovininio automobilio pabėgo krovinys ir apgadino du automobilius“, – teigė budintis pareigūnas.

Pastebėjęs kas įvyko, pats krovininio automobilio vairuotojas informavo pareigūnus ir grįžo į įvykio vietą, jog užpildytų eismo įvykio deklaraciją su nukentėjusiaisiais.

Automobiliais važiavę asmenys nenukentėjo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA