Kamuolio kerėtojai susirungė žongliravimo konkurse Zapyškyje (foto) - Kas vyksta Kaune

Kamuolio kerėtojai susirungė žongliravimo konkurse Zapyškyje (foto)

Kamuolio kerėtojai susirungė žongliravimo konkurse Zapyškyje / Organizatorių nuotr.

Kovo 17 dieną Zapyškio pagrindinėje mokykloje, Kauno rajone, įvyko paskutinis kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ atrankos etapas, kuriame sudalyvavo apie 100 mokinių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Mūsų mokyklos mokiniai yra fiziškai aktyvūs, dalyvauja įvairiuose fizinio aktyvumo projektuose, veiklose, varžybose, todėl kamuolio žongliravimo iššūkį vaikai priėmė su didžiausiu noru. Visus labiausiai nustebino, kad reikės žongliruoti su mažu futbolo kamuoliu, tačiau tai tapo dar didesniu iššūkiu ne tik mergaitėms, bet ir berniukams“, – pasakojo visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Sorė.

Geriausią kamuolio žongliravimo rezultatą parodė šeštos klasės mokinys Ažuolas Sorius, kuris kamuolį išmušinėjo daugiau kaip 200 kartų, taip aplenkdamas visus dalyvavusius mokinius. Mergaičių tarpe į finalinį kamuolio žongliravimo etapą iškovojo taip pat šeštos klasės mokinė Fausta Griškevičiūtė.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija, Kauno apskrities futbolo federacija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA