Kauno „Žalgiris“ keliauja į KMT finalą | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ keliauja į KMT finalą

/ DELFI, O. Gurevičiaus nuotr.

Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ stojo prieš Panevėžio „Lietkabelio“ komandą ir triumfavo rezultatu 77:67.

Pirmame pusfinalyje Jonavos „CBet“ 92:86 įveikė Vilniaus „Rytą“ ir pirmą kartą pateko į taurės finalą.

Antrame pusfinalyje komandos pirmame kėlinyje žengė taškas į tašką, po pirmo ketvirčio švieslentė fiksavo lygybę – 17:17. Antro kėlinio viduryje „Žalgiris“ spurtavo 12:0 ir atitrūko 38:25.

Vytenio Lipkevičiaus baudų metimai ir Manto Rubštavičiaus dvitaškis prieš pat pertrauką mažino skirtumą iki 9 taškų (38:29). Pirmoje rungtynių pusėje abi ekipos labai netiksliai atakavo iš toli. „Lietkabelis“ pataikė tik 2 tritaškius iš 17 metimų (11,76 proc.), tiesa, ir „Žalgiris“ čia neblizgėjo (1/11, 9,09 proc.).

Sekmadienį vyksiančiame Karaliaus Mindaugo taurės finalo Kauno „Žalgiris“ stos į kovą prieš Jonavos „CBet“ ekipą. Rungtynės prasidės 19.15 val.