Kaunas ruošia dovaną studentams ir moksleiviams: iškilmingą atidarymą vainikuos Jessica Shy ir OG Version | Kas vyksta Kaune

Kaunas ruošia dovaną studentams ir moksleiviams: iškilmingą atidarymą vainikuos Jessica Shy ir OG Version

Asociatyvi / Studentų skveras / Kaunas.lt nuotr.

Po metus trukusios rekonstrukcijos Kaune atveriamas iš pagrindų atnaujintas Studentų skveras. Universitetų apsuptas skveras – nuo seno pamėgtas studentų ir moksleivių, tad atidarymas bus skirtas jiems. Mokslo ir žinių dieną akademinis jaunimas čia švęs iki pat vėlumos. Vienybės aikštėje – Jessica Shy ir OG Version koncertai, o Studentų skvere – DJ pasirodymas ir specialiai sušviesti aplinkiniai pastatai.

Ne tik vakare, bet ir visą Rugsėjo 1-ąją kauniečių laukia nemažai veiksmo. Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų bei Vytauto Didžiojo universitetai kvies studentiją šventiškai paminėti Lietuvos universiteto 100-metį ir drauge pažymėti naujų mokslo metų startą, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Vidurdienį šventinė diena tradiciškai prasidės Šv. Mišiomis Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Po jų 14 val. nuo Soboro startuos tradicija tapusi eisena iš Nepriklausomybės aikštės. Studentams, dėstytojams ir rektoriams su visa akademine bendruomene pasiekus Studentų skverą, ši erdvė bus oficialiai atidaryta.

Vienybės aikštė ir Studentų skveras / Kaunas.lt nuotr.

Popietės ir vakaro koncertai

Po skvero atidarymo ceremonijos ir oficialios renginio dalies šventiškas veiksmas persikels kitapus K. Donelaičio gatvės – į Vienybės aikštę. Čia apie 15 val. popietinę renginių programą savuoju koncertu scenoje pratęs Jessica Shy.

Nuo 19 val. lauks Kauno miesto dovana jaunimui – vakarinė šventės dalis. Mokslus trumpam pamiršti padės OG Version pasirodymas Vienybės aikštės scenoje. Po jo skirstytis dar neleis muzikos ir šviesų šou Studentų skvere. Vakarėlis tęsis iki 23 valandos.

Atgimusią erdvę juosiantys universitetų fasadai sužibs šviesomis. Spalvų spektrui toną užduos ne tik pastatų architektūra, bet ir DJ muzikos ritmai. Miksuodamas geriausius vasaros hitus vakarėlio nuotaiką kurs ypatingas svečias – DJ B.GODSun.

Studentų skveras / Kaunas.lt nuotr.

Šiuolaikiška traukos vieta

Po rekonstrukcijos Studentų skveras stilistiškai suvienodėjo su prestižinius įvertinimus už dizainą bei architektūrą pelniusia Vienybės aikšte. Pastaroji greitai tapo išskirtiniu traukos centru tiek kauniečiams, tiek ir miesto svečiams. Tikimasi, kad tokios pat sėkmės sulauks ir kitapus K. Donelaičio gatvės atgijęs skveras.

Senąjį grindinį pakeitė granito plokštės ir šviesus betonas, kompleksiškai atnaujintos požeminės komunikacijos, apšvietimo sistemos.

Kur kas daugiau jaukumo aikštei suteikia sutvarkytos žaliosios zonos su augalų apšvietimu bei tarp jų įrengtos jaukios terasos su suoleliais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA