Vestuvių nebus: E. Dragūnas ir K. Kozlovaitė pasuko skirtingais keliais | Kas vyksta Kaune

Vestuvių nebus: E. Dragūnas ir K. Kozlovaitė pasuko skirtingais keliais

delfi.lt 2022/04/05 10:45
DELFI nuotr.

Pastaruoju metu Egidijaus Dragūno pavardė kaip niekad dažnai linksniuojama skandaluose. Atlikėjas iki šiol neišlipa iš teismų maratono, o jo pasisakymai apie karą Ukrainoje sukėlė naują kolegų ir gerbėjų pasipiktinimo bangą. Panašu, kad dainininkui juodas etapas ir asmeniniame gyvenime – jis ir jo sužadėtinė Kotryna Kozlovaitė išsiskyrė.

Jau kurį laiką sklandė kalbos, kad pora išgyvena krizinį etapą, jog jiedu nebegyvena kartu, tačiau apie tai sužadėtiniai kol kas viešai neatviravo. Visgi neigti to, kas akivaizdu, nebepanoro K. Kozlovaitė.

Modelis „Delfi“ patvirtino, kad jos ir E. Dragūno keliai išsiskyrė: „Užbėgant įvykiams už akių, trumpas pranešimas – mes su Egidijumi Dragūnu nebe pora ir seniai negyvename kartu. Tai tiek.“

Dar neseniai dainininkas tikino, kad jis ir sužadėtinė jau planavo susituokti, tačiau viską sujaukė karantinas. „Dėl to ir neįvyko“, – laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ kalbėjo Selas.

Apie tai, kad pora susižadėjo, atlikėjo gerbėjai sužinojo, kai, įpusėjus M.A.M.A. 2019 apdovanojimų ceremonijai, jiedu užlipo ant scenos ir K. Kozlovaitė parodė įspūdingą sužadėtuvių žiedą. Egidijus jau tada paskelbė, kad ruošiasi vestuvėms.

Tiesa, bendrame poros kelyje netrūko ir nuopuolių. Prieš sužadėtuvių paskelbimą, 2019 m. spalį, E. Dragūnas buvo pranešęs apie skyrybas su mylimąja.

Dainininkas socialiniame tinkle tąkart publikavo jųdviejų nuotrauką ir prie jos parašė: „Kad niekam nekiltų klausimų – abipusiu susitarimu mes jau ne pora. Ačiū, buvo nuostabus laikas!“

Anksčiau E. Dragūnas palaikė ilgalaikius santykius su atlikėja Eleonora Sebrova. Jie taip pat buvo susižadėję, tačiau vestuvės neįvyko. Santykiai nutrūko po daugiau nei dešimtmečio, o vėliau savo nesutarimus buvę mylimieji aiškinosi teisme.

Prieš kurį laiką „Delfi TV“ studijoje viešėjęs E. Dragūnas pasakojo apie tuomet dar neseniai prasidėjusius santykius su modeliu K. Kozlovaite. Tuomet paklaustas, ar tarp jo ir Kotrynos jaučiasi metų skirtumas, Egidijus tikino, kad nesijaučia esantis senas.

„Tarp mūsų yra 19 metų skirtumas. Aš to tikrai nejaučiu. Tačiau iš pradžių man buvo kažkoks kompleksas“, – tuomet prisipažino jis. Dainininkas ir tada pasakojo, kad vis dažniau iš aplinkinių išgirsta klausimą – kada vestuvės?

„Būtinai. Tikrai būtinai bus. Aš vis nerandu tos drąsos. Galvoju, Dieve, kokia ji graži. O jeigu kažkas drąsesnis už mane suskubės pirmas? Tad aš pasistengsiu paskubėti“, – sakė atlikėjas.

Jausmų K. Kozlovaitei Selas nebeslėpti pradėjo 2017 m. vasarą. Iš pradžių dalijosi naujos širdies daugės nuotraukomis, o rugpjūtį, televizijos sezono pristatymo vakarėlyje kartu su Kotryna ir sūnumi fotografams pozavo prie sienelės.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA