„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ – jau šį savaitgalį: „Žalgirio“ arena virs kalėdiniu miesteliu – Kas vyksta Kaune

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ – jau šį savaitgalį: „Žalgirio“ arena virs kalėdiniu miesteliu

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ / Organizatorių nuotr.

Gruodžio 11–12 dienomis, „Žalgirio“ arenoje vyks „Didžioji kalėdinė Kauno mugė“. Ta proga arenoje susiburs kone 200 skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų, garsėjančių išskirtinės kokybės dirbiniais.

Pasak organizatorių, mugės metu į „Žalgirio“ areną užsukę Kauno gyventojai bei miesto svečiai turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

„Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu,– teigia Andrius Kazlauskas, renginį organizuojančios bedrovės direktorius.

Anot jo, didžioji dalis kalėdinės mugės Kaune dalyvių –  lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti. Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ / Organizatorių nuotr.

Lankytojus pasitiks ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas. Jame: natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, imunitetą stiprinantys medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams.

Arenoje įsikursiantys prekybininkai pristatys ir graikiškus, itališkus, gruziniškus maisto produktus, paįvairinsiančius šventinį stalą.

Tuo tarpu kalėdinės mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ / Organizatorių nuotr.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ vyks gruodžio 11–12 d., nuo 10 iki 15 val., „Žalgirio“ arenoje. Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.

Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į mugę nevykti. Saugokime vieni kitus!

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA