Kauno gatvėse pastebėjo automobilį su dar nematytais numeriais – Kas vyksta Kaune

Kauno gatvėse pastebėjo automobilį su dar nematytais numeriais

Skaitytojo nuotr.

Vardiniai numeriai yra populiarus būdas išsiskirti iš minios, bet to kaina siekia 1500 eurų, tad daugeliui įsirengti tokios „puošmenos“ tiesiog nepasimoka. Tačiau šį antradienį kauniečiai pastebėjo automobilį, kurio savininkas nusprendė įsirengti būtent tokius numerius „Regitrai“ nesumokant nei cento.

„Ar matėte Kauno gatvėse automobilį su tokiu numeriu? Ar čia taip leistina?“ – rašė nuotraukos autorius, užfiksavęs „Toyotą“ raudonais valstybiniais registracijos numeriais „SUVERENAS“.

Kaip portalui pasakojo „Regitros“ atstovė, be abejonės galima teigti, kad šie numeriai yra savadarbiai mat pati įmonė tokių numerių neišduoda, taipogi jie nepriklauso jokiai valstybei.

„Nuotraukoje užfiksuoti numerio ženklai tikrai nėra išduoti „Regitros“. Panašu, kad tai tiesiog savavališkai pagaminta lentelė su užrašu, kuri neatitinka reikalavimų. Kaip žinia, dalyvauti viešajame eisme galima tik su registruota transporto priemone, kuri turi galiojančius ir reikalavimus atitinkančius numerio ženklus bei gali būti aiškiai identifikuojama kitiems eismo dalyviams, teisėsaugos institucijoms“, – komentavo Emilija Bardauskienė, Vį „Regitra“ atstovė spaudai.

Remiantis administracinių nusižengimų kodekso 431 straipsniu, automobilio savininkui, kuris nesilaiko saugaus automobilių eismo keliais įstatyme nustatytų reikalavimų (šiuo atveju dėl transporto priemonių ir priekabų skiriamųjų ženklų), gali būti išrašyta bauda nuo 150 iki 300 eurų. Jei pažeidimas pakartotinas – nuo 440 iki 600 eurų.

Primename, kad vakar kauniečiams taip pat užkliuvo galingos „Audi“ numeriai, kurie pasirodė įtartini. Nors automobilis, rodosi, registruotas Lenkijoje, kombinacija visiškai atitiko nežymėto Lietuvos policijos „BMW“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA