Kaune užfiksuotas išskirtinės „Audi“ savininkas griebėsi neteisėtos gudrybės? – Kas vyksta Kaune

Kaune užfiksuotas išskirtinės „Audi“ savininkas griebėsi neteisėtos gudrybės?

Pirmadienio vakarą Kauno centre pastebėta „Audi RS7“ skaitytojo dėmesį patraukė ne tiek dėl milžiniškų ratų ir dailios galinės dalies, kiek dėl įtartinų registracijos numerių. Nors nurodyta, kad registracijos šalis – Lenkija, raidžių ir skaičių kombinacija atitinka nežymėto Lietuvos policijos „BMW“.

„Užsidėjo nežymėtos „BMW“ mašinos numerius ir važinėja. Chuliganas“, – apie Laisvės alėjoje, netoli soboro pastebėtą automobilį kalbėjo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kaunietis svarstė, kad labai greita „Audi“ gali būti vogta, tačiau kokių nors policijos veiksmų vairuotojo atžvilgiu nepastebėjo, automobilis tiesiog stovėjo greta policijos ekipažo.

Redakcijai siųstoje nuotraukoje matyti, kad Lenkijoje „registruotos“ transporto priemonės valstybinių numerių kombinacija – MBF 429, tokia pati kaip spalį pristatyto nežymėto Lietuvos policijos „BMW“.

Spalį pristatytas policijos „BMW“ – su tokiais pat numeriais / „Reidas Official“ nuotr.

Reikia pridurti, kad trijų raidžių ir trijų skaitmenų kombinacija standartiniuose lenkiškuose numeriuose neegzistuoja. Įprastai lengvųjų automobilių numerius sudaro dvi raidės ir penki skaitmenys arba trys raidės ir keturi-penki kiti simboliai. Taip pat ant numerių nematyti specialaus lipduko, be kurio jie laikomi negaliojančiais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pirmadienio vakarą apie sulaikytą vogtą „Audi“ automobilį su minėta numerių kombinacija duomenų negauta.

Pašnekovo žiniomis, transporto priemonė galėjo būti sustabdyta už paprastą Kelių eismo taisyklių pažeidimą – tokiu atveju, budėtojai pranešimo nefiksuotų. Tuo metu už valstybinių numerių falsifikavimą, anot budinčio pareigūno, yra baudžiama pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA